Arhiva 2

ARHIVA

1993.

1. DRAGICA CVEK-JORDAN

2. ZLATKO NEŽIĆ

3. OBITELJ FILAKOVAC

(Vladimir Filakovac, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac i Mirko Filakovac)

4. VLADIMIR PANDŽIĆ

5. MARIJA BRANKA KOŠKOVIĆ I MIROSLAV ŠUTEJ

6. HRID MATIĆ

7. IVICA PERCL

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Nenad Čulić, Vlasta Delimar, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Kristina Jeić, Svjetlan Junaković, Antun Krešić, Vladimir Kučina, Vlado Martek, Zlatko Nežić, Danijel Šokec i Miro Vuco)

9. ČETIRI ZAGREBAČKE UMJETNICE

(Vera Fischer, Milena Lah, Lidija Kašpar-Stranić i Ljerka Žingerlin)

10. BOŠKO RAŠICA

11. JOSIP GENERALIĆ

1992.

1. KREŠIMIR TRUMBETAŠ

2. 100 GODINA FOTOKLUBA ZAGREB

(Zvonimir Baričević, Nela Barišić, Predrag Bosnar, Marija Braut, Damir Bršnjak, Pavao Cajzek, Vlado Cizelj, Jozo Ćetković, Petar Dabac, Tošo Dabac, B. Deduš, Stojan Dimitrijević, Nado Ditjo, Danilo Dučak, Feđa Fatičić, August Frajtić, Milan Fuzy, Igor Gabrijelić, Dimitro Gebov, Darko Gereš, Zvonimir Golob, Boris Golub, Mladen Grčević, Zvonimir Grčman, Đuro Griesbasch, Vladimir Guteša, Ignac Habermuller, Vladimir Hlady, Željko Hlebec, Oto Hohnjec, Maks Horvat, Darko Horvatić, Neven Hrastek, Branko Hrkač, Romeo Ibrišević, Branko Jerneić, Marijan Jošt, Zvonko Jovanović, Zlatan Juras, Mladen Juičić, Neno Kezić, Lana Kindy, Branko Knez, Branko Kojić, Mitja Koman, Tomislav Kovačić, Milena Kralj, Marijan Kučan, Dražen Lapić, Mario Lenković, Vladko Lozić, Branko Luš, Daniela Lušin, Marijan Ljubić, Ivica Magyar, Nino Marcutti, Božo Marijančić, Tomislav Marmelić, Ivan Medar, Mario Medeotti, Krešimir Mehičić, Enes Midžić, Laura Mizner, Luka Mjeda, Andrija Orlić, Ivan Oršić, Milan Pavić, Slavka Pavić, Ivo Pedišić, Ladislav Petrović, R. I. Picer, Dražen Pomykalo, Ivan Posavec, Šime Radovčić, Ante Roca, Dragutin Skobe, Žorž Skrigin, Đuro Slako, Vladimir Solariček, Georg Skrulj, Ivica Sudnik, Marijan Szabo, Vlasta Šinka, Velimir Šipoš, E. K. Šmid, Erika Šmider, Oskar Šnur, Zlatko Šurjak, Krešimir Tadić, Ivica Tišljar, Mladen Tudor, Milislav Vesović, Josip Vranić, Nino Vranić, Dinko Vranković, Stanko Vrtovec, Zlata Vucelić, Vladimir Vučinović, Zvonimir Zagoda i Vilko Zuber) 

3. RADOSLAV VILIČIĆ

4. HANIBAL SALVARO

5. RENATA CHALUPA-PRVAN

6. DIANA SOKOLIĆ

7. EUGEN KOKOT

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Ludmila Biželj, Nenad Čulić, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Zvonimir Gračan, Ivan Branko Imrović, Antun Krešić, Vladimir Kučina, Vlado Martek, Zlatko Nežić, Mladen Peranić, Miro Vuco i gosti: Leonardo Baksa i Vanja Karamtić)

9. IVAN LACKOVIĆ CROATA

1991.

1. VATROSLAV KULIŠ

2. LUKA ANTIČEVIĆ, MARGARETHA M. BAUER  I PETER RAUNIG

3. VLADIMIR POLIĆ

4. IVICA FIŠTER

5. MIRKO STOJIĆ

6. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Nenad Čulić, Antun Krešić, Vlado Martek, Miljenko Sekulić, Mladen Peranić i Miro Vuco)

7. IVICA PROPADALO

1990.

1. JURICA PUHAL0VIĆ

2. BOJANA ŠVERTASEK

3. MILENA LAH

4. TOMISLAV PETRANOVIĆ RVAT

5. GORAN PETRAČ

6. VESNA SOKOLIĆ

7. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Antun Krešić, Vlado Martek i Mladen Peranić)

8. KERAMIKA

9. JERKO BIŠKO I SOFIJA PENAVUŠA-NALETELIĆ

1989.

1. ANTUN KREŠIĆ

2. IVICA ŠIŠKO

3. MARIJA BRANKA KOŠKOVIĆ

4. IVAN LACKOVIĆ CROATA

5. RATIMIR PUŠELJA

6. VIKTOR ŠEST

7. RATKO PETRIĆ

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Quintino Bassani, Željka Bašlin, Cata Dujšin Ribar, Ljerka Filakovac, Bosiljko Kičevac, Marija Branka Košković, Antun Krešić, Vladimir Kučina, Ivan Lacković Croata, Mladen Peranić, Ivan Rabuzin, Josip Roca, Ljubo Škrnjug, Vesna Vinski i Dinko Vranković)

9. VLADIMIR HERCEG

1988.

1. MATO I MILAN GENERALIĆ

2. DARIO ORIOLI

3. LJERKA FILAKOVAC

4. VLADIMIR KOVAČIĆ

5. HAMO ČAVRK

6. IVAN GAŠPIĆ

7. IVICA PROPADALO

8. 20 GODINA GALERIJE DUBRAVA

9. MIROSLAV ŠUTEJ

10. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Slavko Andonić, Ludmila Biželj, Nanad čulić, Kristina Jeić, Svjetlan Junaković, Antun Krešić, Tomo Krmić, Vatroslav Kuliš, Vlado Martek, Doroteja Meštrović, Drago Mihovec, Zlatko Nežić, Mladen Peranić, Ivan Pleić, Jasmina Podgorski i Vesna Vugrin)

1987.

1. NENAD ČULIĆ

2. ĐURO GRIESBACH

3. NINA KUJUNDŽIĆ

4. LIDIJA KAŠPAR-STRANIĆ

5. JOSIP GENERALIĆ

6. MIROSLAV ŠUTEJ

7. IVAN FILAKOVAC

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Slavko Andronić, Sandra Banić, Ludmila Biželj, Antun Crljen, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Ivan Branko Imrović, Vatroslav Kuliš, Zvonimir Lukačić, Vlado Makar, Vlado Martek, Stjepan Paulić, Mladen Peranić, Ivan Pleić, Marija Radoš-Hegedušić, Srećko Režek i Antun Krešić)

9. ANTUN KOVAČIĆ

10. MARKO ČOLIĆ

1986.

1. MARTIN MEHKEK

2. JERKO BIŠKO I MARIJA RADOŠ-HEGEDUŠIĆ

3. STANKO VRTOVEC

4. VLADO MARTEK

5. ZORAN GALIĆ

6. VATROSLAV KULIŠ

7. JOSIP GENERALIĆ

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Vjekoslav Antunović, Ludmila Biželj, Antun Crljen, Nenad Čulić, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Marija Hegedušić-Radoš, Svjetlan Junaković, Jelena Juravić, Antun Krešić, Vladimir Kučina, Vlado Martek, Stjepan Međimorec, Marcela Munger, Stjepan Paulić, Mladen Peranić, Jasna Ranogajec-Friščić i Vladimir Tuđa)

9. ZVONIMIR ŠEPAT

10. KERAMIKA

11. DIMITRIJE POPOVIĆ

1985.

1. SLAVKO MARIĆ

2. BARA MUSTAFA

3. DUBRAVKA BABIĆ I JASENKA TUĆAN

4. HAMO ČAVRK

5. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

6. MLADEN PERANIĆ

7. SAVA SEKULIĆ

8. IVAN RABUZIN

9. ANTUN KREŠIĆ

10. MAJA ARČANIN I VESNA VINSKI

1984.

1. MATIJA SKURJENI

2. MARCELA MUNGER

3. EDITH MERLE, BOJANA ŠVERTASEK I BRANKA UZOR

4. ZLATNI KIST 83 – GRUPA 69

(Milan Knežević, Vanja Kuljerić i Anton Stašić)

5. HAJRUDIN KUJUNDŽIĆ

6. FOTOKLUB ZAGREB 1894.-1984.

(Koman, Marinkov i Vučinović)

7. MARIJA BRANKA KOŠKOVIĆ

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Nenad Čulić, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Zorka Ferko, Vladimir Kučina, Vatroslav Kuliš, Marcela Munger, Marija Radoš-Hegedušić, Mladen Peranić i Miro Vuco)

9. DRAGICA LONČARIĆ I NADA ŠVEGOVIĆ-BUDAJ

10. FRANCISKA PETELINŠEK

11. DALIBOR JELAVIĆ I HAMO ČAVRK

1983.

1. ZVONIMIR ŠEPAT

2. 15. GODINA GALERIJE DUBRAVA

3. ČELIK I NAFTA

4. MUZEJSKI PLAKAT

5. ĐURO VARAT

6. VIKTOR GORIČAN I VELIBOR MAČUKATIN

7. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Vladimir Kučina, Vlado Martek i Mladen Peranić)

8. JASNA RANOGAJEC-FRIŠČIĆ

9. MARIO VILHAR

1982.

1. MITJA KOMAN

2. IVAN LESIAK

3. VERA FISCHER

4. IZRAŽAJ NAIVNIH

(Vid Skenderović i Jože Volarić)

5. MILENA LAH

6. IV. SVIBANJSKI SALON NAIVE

(Josip Generalić, Ivan Lacković Croata, Ivan Rabuzin, Karel Umek Kazoli, Ivan Večenaj, Mladen Vukelić Moro, Drago Belina, Dragica Belković, Josip Bićanić, Mirko Borščak, Zdenko Grgeljac, Zlatko Grgeljac, Midhat Midho Hrnčić, Franjo Kovačić, Đorđe Kreća, Nedjeljko Mušac, Zvonimir Pasanović, Drago Sminderovac, Josip Šimić, Stjepan Škvorić, Mirko Šolaja, Mato Tijardović, Krešimir Trumbetaš, Jozo Vila, Jože Volarič, Vjekoslav Žnidarec)

7. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

8. FRANJO KLOPOTAN

9. VATROSLAV KULIŠ I BORIS ŠVALJEK

10. IVAN LACKOVIĆ CROATA I MATEJ LACKOVIĆ

1981.

1. JADRANKA FATUR

2. IZRAŽAJ NAIVNIH

(Jerko Biško i Mirko Borščak)

3. DAN ŽENA

(Vera Fischer, Lidija Kašpar-Stranić i Vesna Vinski)

4. IZRAŽAJ NAIVNIH

(Ivica Fišter i Franjo Kovačić)

5. IVAN LOVRENČIĆ

6. NENAD OPAČIĆ

7. AUSTRIJSKI DRVOREZ DANAS

(Christof Donin, Linde Waber, Hans Fronius, Erich Steininger, Johannes Wanke, Herbert Fladerer, Anton Watzl, Egon Wucherer, Franz Traunfellner, Wilfried Zimmermann, Robert Hammerstiel, Hans Plank, Franz Jansky, Hubert Pointer, Rupert Vogelauer, Josef Hofer, Kurt Ingerl i Eva Choung-Fux)

8. HANIBAL SALVARO

9. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Vjekoslav Antunović, Antun Crljen, Rajko Đurin, Zdravko Galić, Marija Hegedušić-Radoš, Vjekoslav Ivezić, Vladimir Kuharić, Vladimir Makar, Marcela Munger, Marijan Novak, Mladen Peranić, Ivica Percl, Damir Posilović, Mirko Rafaj, Dubravko Volarić, Ivica Volarić, Miro Vuco, Ljerka Filakovac, Miroslav Tučkorić, Vinko Šimić, Ivan Grubić, Majda Kaunic i Renata Krčelić)

1980.

1. ZDRAVKO ĆOSIĆ

2. IZRAŽAJ NAIVNIH

(Ivka Matina-Marinković, Drago Sminderovac i Mladen Vukelić Moro)

3. MAJKA, DIJETE, IGRA

(Borka Avramova, Dragica Cvek-Jordan, Nives Kavurić-Kurtović, Marica Mavec-Tomljenović i Tonka Petrić)

4. RATKO PETRIĆ

5. TROJICA NAGRAĐENIH

(Marojica Mitrović, Lukša Peko i Pero Santić)

6. EDITH MERLE

7. PREDRAG GOL

8. IVAN LACKOVIĆ CROATA

9. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Ljerka Filakovac, Ivan Filakovac, Nikola Kranjc, Vladimir Kučina, Vatroslav Kuliš, Mladen Peranić i Miro Vuco)

10. ČELIK I NAFTA

1979.

1. MANGELOS

2. MIRO VUCO

3. IVAN LACKOVIĆ CROATA

4. GRUPA JUNIJ (LJUBLJANA)

(Tone Demšar, Stane Jagodič, Enver Kaljanac, Kazuo Kitajima, Ratimir Pušelja, Boštjan Putrih i Vlasta Zabransky)

5. LJERKA FILAKOVAC

6. LJUBOMIR STAHOV

7. IVICA ŠIŠKO

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Vjekoslav Antunović, Majda Kaunic, Jelena Juravić, Marcela Munger, Miro Vuco, Mladen Peranić, Antun Tomaš, Vjenceslav Medić, Nikola Kranjc, Josip Kolar, Zorko Vedrina, Antun Crljen, Marija Hegedušić-Radoš, Vlado Martek, Branko Kaić, Vatroslav Kuliš i Ljerka Filakovac)

9. MARIJANA MULJEVIĆ

1978.

1. IVICA ANTOLČIĆ

2. RASEMA SELIMOVIĆ

3. IZRAŽAJ NAIVNIH

(Dragica Belković, Bara Mustafa, Franciška Petelinšek, Kata Vizvari, Marica Mavec-Tomljenović)

4. MLADEN PERANIĆ

5. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Vjekoslav Antunović, Ljudmila Biželj, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Mirko Filakovac, Vladimir Filakovac, Vesna Imriš-Stančić, Majda Kaunic, Nikola Kranjc, Ivan Kuzmiak, Alfred Lojevski, Stjepan Međimorec, Marija Mikulčić, Marija Novak, Mladen Peranić, Mladen Puškaš-Đegerec, Marija Radoš-Hegedušić, Antun Tomaš, Zlatko Župetić i Miro Vuco)

6. EUGEN KOKOT

7. LIKOVNA KOLONIJA PRIMOŠTEN

(Constantini Ernani, Željko Hegedušić, Lidvina Luketa, Ratko Petrić, Marijana Muljević)

8. 10 GODINA GALERIJE DUBRAVA

9. MIROSLAV ŠUTEJ

10. STIPE NOBILO

11. JOSIP GENERALIĆ

1977.

1. VIRGILIO GIURICIN

2. ALBINA KUDELJNJAK I KREŠIMIR TRUMBETAŠ

3. QUINTINO BASANI I LJUBOMIR KARINA

4. NADINA VATOVEC

5. IVAN RABUZIN

6. VILKO ŽILJAK

7. ZLATKO ČULAR I VASILIJE JORDAN

8. HAJRUDIN KUJUNDŽIĆ

9. IVO FRIŠČIĆ

1976.

1. DRAGO SMINDEROVAC I MLADEN VUKELIĆ MORO

2. ROBERT ZEPPEL SPERL

3. LIDIJA KAŠPAR-STRANIĆ

4. BOJAN STRANIĆ I IVAN ŠVERTASEK

5. MARICA MAVEC-TOMLJENOVIĆ

6. FRANJO KOVAČIĆ I IVKA MATINA-MARINKOVIĆ

7. IVAN LACKOVIĆ CROATA I MATEJ LACKOVIĆ

8. MIRA LIČEN

9. IVAN GENERALIĆ I JOSIP GENERALIĆ

10. ORLANDO MOHOROVIĆ

1975.

1. JOSIP ŠKRELJ

2. GRUJO GOLIJANIN

3. MARIJA BRANKA KOŠKOVIĆ

4. RATKO PETRIĆ

5. MLADEN PERANIĆ

6. INGRID OPITZ

7. MIROSLAV ŠUTEJ

8. MIRKO STOJIĆ I NEVENKA ŠAFRANIĆ-MACOLIĆ

9. LJERKA ŽINGERLIN

10. VESNA PRICA

11. VID SKENDROVIĆ

1974.

1. JASNA FRIŠČIĆ

2. MATIJA SKURJENI

3. PERO MANDIĆ I DRAGO BELINA

4. IVAN RABUZIN

5. TOMISLAV PETRANOVIĆ-RVAT

6. LIKOVNA SEKCIJA ZET-a

(Antun Kralj, Željko Kosović, Marija Krpan, Srećko Krznarić, Vito Majić, Darije Peroš, Damir Pilipić, Mile Prpa, Marija Sirotković, Antun Tomaš, Miljenko Vrač i Branko Živković)

1973.

1. VERA FISCHER

2. KREŠIMIR TRUMBETAŠ

3. DIMITRIJE DIMITRIJEVIĆ

4. NATAŠA CETINIĆ

5. VESNA VINSKI

6. VLASTA KUKAL

7. PET GODINA GALERIJE DUBRAVA

1972.

1. IVO FRIŠČIĆ

2. SLOBODAN UMJETNIČKI SAVJET

(Sonja Braović, Dragica Cvek-Jordan, Dina Hohšteter, Nives Kavurić-Kurtović, Milena Lah, Dafne Perković-Planinić, Đurđena Zaluški-Haramija)

3. EDITA JUGOVIĆ

4. MARCEL BAČIĆ

5. IVAN KUZMIAK

6. RUDOLF SCHONWALD

7. RATKO PETRIĆ

8. BORKA AVRAMOVA I SVETOZAR DOMIĆ

1971.

1. PODRAVSKI NAIVNI KRUG MOLVE

(Đuro Jakovčić, Josip Kovačić, Barbara Percač, Milan Nađ, Ivan Popec i Martin Kopričanec)

2. KOSARA CRNKOVIĆ

3. MIROSLAV ŠUTEJ

4. DRAGUTIN JURAK

5. TONKA PETRIĆ

6. IVAN KUDUZ I EMIL ROBERT TANAY

7. VINKO FIŠTER

8. HELMUT BONITZ I HENRY HINSCH

1970.

1. MARIJA BRANKA KOŠKOVIĆ

2. JORG HORNBERGER

3. GRUJO GOLIJANIN

4. BRANKO PARADIS

5. DJEČJI CRTEŽ

6. JOSIP TURKOVIĆ

7. IVAN LACKOVIĆ CROATA I BOŽENA ŠTIH-BALEN

8. WASIL IVANOFF

9. SLOBODAN TADIĆ

10. VANJA KAVURIĆ

1969.

1. VINKO BAVČEVIĆ

2. RENATA CHALUPA I VERA FISCHER

3. IVAN KUZMIAK

4. BORIS CIKALOVSKI

5. MIROSLAV ŠUTEJ

6. DORA HERSEN-CASTRO

7. VATROSLAV KULIŠ

8. IVO ĐUROVIĆ

9. SLAVKO MARIĆ

10. HUGO MONDECAR

11. SLIKARSKA KOLONIJA NA VOĆARSKOJ

(Mato Benković, Dragica Cvek-Jordan, Vilko Gecan, Viktor Goričan, Živko Haramija, Vasilije Jordan, Milena Lah, Ivan Lesiak, Velibor Mačukatin, Vanda Mayer, Pavao Perić, Mirko Rački, Rudolf Martinović, Valerije Michielli, Josip Poljan, Branko Ružić, Slavko Šoša i Đurđena Zaluški Haramija)

1968.

1. NIVES KAVURIĆ-KURTOVIĆ

2. IVAN LOVRENČIĆ

 

 

 

 


Povratak na prethodnu stranicu…