Dani Dubrave 2012.

DANI DUBRAVE 2012.

15. – 24. 6.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

SVEČANI PROGRAM

petak / 15. 6. / 12h / Kulturni centar, Dubrava 51 a
SVEČANA SJEDNICA VIJEĆA GRADSKIH ČETVRTI GORNJA I DONJA DUBRAVA

nedjelja / 24. 6. / 10h/ Kulturni centar, Dubrava 51 a
U POVODU DANA DRŽAVNOSTI

polaganje vijenaca uz prigodni program ispred spomenika poginulim hrvatskim braniteljima Domovinskog rata iz Dubrave

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

KULTURNO-ZABAVNI PROGRAM

petak / 15. 6. / 18 h / vrpoljska 10
DAN MJESNOG ODBORA IVAN MAŽURANIĆ
etno izložba, vježba vatrogasne mladeži DVD-a Dubrava, nastup FA Venčec, dječji zbor Arija, KUD Valentinovo

subota / 16. 6. / 17-20 h / park Sitnice, Novi Retkovec i Ulica breza 26
DAN DOBRIH SUSJEDA RETKOVEC

organizator: Udruga Nika i DŠR Šport za sve

nedjelja /  17.6 / 17-22 h / park Sitnice, Novi Retkovec
DAN DOBRIH SUSJEDA RETKOVEC

organizator: Udruga Nika i DŠR Šport za sve

nedjelja /  17.6 / Kulturni centar, Dubrava 51a
ČAGA U DUBRAVI

nastupaju legende rock’n rolla
organizator: Glazbeno društvo Dubrava u suradnji s Total rock worldom i NS Dubrava

ponedjeljak / 18. 6./ 19 h / Kulturni centar, Dubrava 51 a
LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE: Nikolina Ivezić

utorak  /19. 6./ 19 h / Kulturni centar, Dubrava 51 a
FLORISTIČKO NATJECANJE ULJEPŠAJMO DUBRAVU

podjela nagrada i izložba

utorak  i srijeda /19. i 20. 6./ Cerska 1
DANI KAZALIŠTA
utorak i srijeda u 20.30 h / Predstava Svinje, Tomislav Zajec
Dječje kazalište Dubrava & Kazališna družina KUFER
igrana predstava (nije za mlađe od 16 godina)

srijeda u 19 h / grupa Ž (Iva Lehunšek Panić/Potjeh)
Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava

četvrtak / 21. 6. / 17 – 21h / Kulturni centar, Dubrava 51a
RAP – real active participation / Mladi na djelu-demokratski projekti za mlade

17h / Što je to demokracija? / uključi se u donošenje odluka u lokalnoj zajednici
19 – 21h / projekt Jednake note / Rap poetične večeri

četvrtak / 21. 6. / 20 h / Crkva Pohoda BDM, Čučerje
KONCERT KLASIČNE GLAZBE

Katja Markotić, mezzosopran
Krešimir Marmilić, violina
Elizabeta Zalović, orgulje

petak / 22. 6. / 18- 22 / Kulturni centar, Dubrava 51 a
5 MINUTA DO ZVIJEZDA  – RASPJEVANA DUBRAVA

18-19.30h finale glazbenog natjecanja
gosti: dosadašnji pobjednici,
19.45.- 20.25 / dječji zbor Čarobna frula
20.30 -20.45/ proglašenje pobjednika
20.50 – 22 / bend Anagram i bend Razlika

subota / 23 6. /9 – 14 h / Kulturni centar, Dubrava 51 a
AVENIJA CREATIVA

9-14 h / Ljetni etno i eko sajam, Kreativni sajam, kreativne radionice
Dubrava art parada – Šuma kreativnosti, žongleri, hodači na štulama
11h /dječja predstava
10-13h / Predstavljenje udruga sa područja Dubrave


subota / 23 6. /
19-23 / Perivoj Ivane Brlić Mažuranić, Kapucinska ulica
IVANJSKI KRIJES

paljenje krijesa, nastup folklornih društava
sajam tradicijskih proizvoda
koncert: Šarmeri

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

ŠPORTSKO-REKREATIVNI PROGRAM

petak i subota/ 15. i 16. 6. / od 9-17 h / ŠRC Grana-Klaka
NOGOMETNI TURNIR
djece školske dobi (1-6 razredi) iz Dubrave
organizator: NK Dubrava

petak / 15. 6./ 17 h / Ribolovno-rekreativni centar Jezero-Granešina
FIŠIJADA

organizator: Udruga športskih ribolovaca invalida Domovinskog rata RH-Dubrava

subota / 16. 6./ 10-15 h / SD Dubrava, Koledinečka bb
KOŠARKAŠKI TURNIR za juniore

organizator: KK Dubrava

subota / 16. 6. / 15-21 h / SD Dubrava, Koledinečka bb
RUKOMETNI TURNIR

organizator: RK Dubrava – Zagreb

subota / 16. 6. / 16-19 h / ŠRC Grana-Klaka
DJEČJI DUBRAVA KROS

organizator: Atletski klub Žumberak

subota/ 16. 6. / 9-21 h / sportsko rekreacijski centar Trnava
OTVORENO PRVENSTVO GRADA ZAGREBA U MINI ODBOJCI ZA DJEVOJČICE

Organizator: Škola odbojke „Super cure“ Zagreb-Dubrava

subota / 16. 6. / 14-19 h /Ulice Klake
BICIKLISTIČKE UTRKE – memorijal IVAN TRGOVEC

organizator: Biciklistički klub Dubrava

subota -nedjelja / 16. i 17. 6. / 9-19 /TK Klaka, Klinčaselska bb
TENISKI TURNIR mješovitih parova

Organizator: TK Klaka

subota 16. / od 10 h / prostorije HVIDR-e, Vile Velebita 1
NATJECANJE U ŠAHU, PIKADU,  BELI i STOLNOM TENISU

18-22 / glazbeno-zabavni program: grupa Rubini
organizator: HVIDR-a Dubrava

nedjelja / 17. 6./ od 10 h / prostorije HVIDR-e, Vile Velebita 1
MALA LIGA VISEĆE KUGLE SREDIŠNJE HRVATSKE

organizator: HVIDR-a Dubrava

subota – nedjelja / 16. i 17. 6. / 8-18 h / Igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4
TURNIR U NOGOMETU – 2. međunarodni turnir

Organizator: NK Studentski grad

subota – nedjelja / 23. i 24. 6. / 8-18 h /Igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4
TURNIR U NOGOMETU– 2. međunarodni turnir

Organizator: NK Studentski grad

nedjelja / 17. 6. /9-20 h / sportska dvorana OŠ Vjenceslava Novaka
TURNIR U ODBOJCI

Organizator: Škola odbojke „Super cure“ Zagreb-Dubrava

nedjelja / 17. 6. / 6-21 h / Branimirova ulica kod Bille
AUTOSLALOM  UTRKA – 6. NAGRADA DANI DUBRAVE

organizator: Auto klub Dubrava

nedjelja / 17. 6. / 10-20 h / SC dr. Ante Starčević
TURNIR U BOĆANJU

organizator: Boćarski klub dr. Ante Starčević

nedjelja/ 17. 6. / 10-15 h / Kulturni centar, Dubrava 51 a
TURNIR U ŠAHU

organizator: Šahovski klub Klaka

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________