Dani Dubrave 2014.

DANI DUBRAVE 2014.

6. – 15. 6.


SVEČANI PROGRAM

Petak, 6. 6., 12.00 sati, Kulturni centar, Dubrava 51 a

SVEČANA SJEDNICA VIJEĆA GRADSKIH ČETVRTI DONJA I GORNJA DUBRAVA

Svečano otvorenje Dana Dubrave

Utorak, 24. 6., 10.00 sati, Kulturni centar, Dubrava 51 a/Trg dubravskih branitelja

U POVODU DANA DRŽAVNOSTI

Polaganje vijenaca uz prigodni program ispred spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu iz Dubrave

Organizator: Udruga veterana 145. brigade Hrvatske vojske

 

KULTURNO-ZABAVNI PROGRAM

Subota, 7. 6., 10.00 – 22.00 sata, park Sitnice, Novi Retkovec i Ulica breza 26

DAN DOBRIH SUSJEDA NOVI RETKOVEC – sportski programi

Organizator: Udruga Nika i DŠR Šport za sve

Subota, 7. 6., Kulturni centar, Dubrava 51 a, mala dvorana

11.00 sati, ANIMAFEST 2014. – ČUDESNI SVIJET ANIMAFESTA

Izabrani filmovi filmova za djecu i mlade, projekcija

12.00 sati, NAJBOLJI FILMOVI ŠKOLE CRTANOG FILMA “DUBRAVA”

Projekcija

Nedjelja, 8. 6., 17.00 – 22.00 sata, Park Sitnice, Novi Retkovec i Ulica breza 26

DAN DOBRIH SUSJEDA NOVI RETKOVEC – kulturno-zabavni progami

Organizator: Udruga Nika i DŠR Šport za sve

Ponedjeljak, 9. 6., 19.00 sati, Galerija Vladimir Filakovac, Kulturni centar, Dubrava 51 a

LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE: MARIJA LOPAC Insomnia 2

Instalacija

Predvorje Galerije Vladimir Filakovac

ROBERT KRIVEC – Boje Tajlanda

Fotografske slike

Utorak, 10. 6., 18.00 – 22.00 sata, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1

DANI KAZALIŠTA

10.00 sati, Šime Storić: Poljubit ću je uskoro, možda

Produkcije Dramskog studija Dječjeg kazališta Dubrava

18.30 sati, Grupa G, Petar Atanasoski – Dennis Kelly DNA

20.00 sati, Grupa F, Zoran Skalicki – Dragutin Domjanić: Petrica Kerempuh i spametni osel

21.00 sat, Grupa C, Iva Lehunšek Panić – Cooler than me

Srijeda, 11. 6., 20.00 – 22 sata, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1

DANI KAZALIŠTA

Produkcije Dramskog studija Dječjeg kazališta Dubrava

20.00 sati, Grupa Ž, Zoran Skalicki – Bertolt Brecht: Istjerivanje đavla

21.00 sat, Grupa R, Iva Lehunšek Panić – Bankalište

Petak, 13. 6., 20.00 sati, Crkva Pohoda BDM, Čučerje

KONCERT KLASIČNE GLAZBE – QUARTET MYSTIQUE

Elma Burnić, Ani Vuletić, Nela Šarić, Željka Spinčić

Subota, 14. 6., 9.00 – 14.00 sati, Kulturni centar, Dubrava 51 a

AVENIJA CREATIVA

Dani ekokulture

Ponuda ekoproizvoda s obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava

Šuma kreativnosti

Kreativni sajam, kreativne radionice, kazališna predstava za djecu

Predstavljanje udruga s područja Dubrave

Preoblikuj svoje susjedstvo/Re-create your neighborhood

Izložba i radionica međunarodnog programa, Grundtvig obrazovno partnerstvo

Eco@culture

Međunarodni program, Grundtvig obrazovno partnerstvo To smo mi! Naše mjesto, naša kultura!

Radionice kreativnog recikliranja u suradnji s Klubom seniora NS Dubrava ZaJedno

Subota, 14. 6., 20.00 – 23.00 sata, Kulturni centar, Dubrava 51 a

KONCERT – Rock’n roll čaga

18.00

L. A. Way, Elektrotehnička škola, Zagreb

Yorba, XIII. gimnazija, Zagreb

Radio Dubrava, III. i XII. gimnazija, Zagreb

21,00 – 23,00 sata

Walter Neugebauer&The Cadillac

Nedjelja, 15. 6., 18.00 – 20.00 sati, Cerska 1, velika dvorana

POPEVAJU LEPO TAK…

7. smotra folklora Kulturno-umjetničkog društva Valentinovo


SPORTSKO-REKREATIVNI PROGRAM

Petak, 6. 6., 15.00 – 17.00 sati, Ribolovno-rekreativni centar Jezero-Granešina

FIŠIJADA

Organizator: Udruga športskih ribolovaca invalida Domovinskog rata RH-Dubrava

Subota, 7. 6., 16.00 – 19.00 sati, ŠRC Grana-Klaka

DJEČJI DUBRAVA KROS

Organizator: Atletski klub Žumberak

Subota i nedjelja, 7.i 8., te 14. i 15. 6., 9.00 – 22.00 sata, igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4

TURNIR U NOGOMETU – 4. međunarodni turnir

Organizator: Nogometni klub Studentski grad

Subota, 14. 6., 10.00 – 14.00 sati, Sportska dvorana Dubrava, Koledinečka bb

KOŠARKAŠKI TURNIR – juniori

Organizator: Košarkaški klub Dubrava

Subota, 14. 6., 16.00 – 20.00 sati, Sportska dvorana Dubrava, Koledinečka bb

RUKOMETNI TURNIR

Organizator: Rukometni klub Dubrava – Zagreb

Subota, 14. 6., 14.00 – 19.00, ulice Klake

BICIKLISTIČKE UTRKE – Memorijal Ivan Trgovec

Organizator: Biciklistički klub Dubrava

Subota, 14. 6., 9.00 – 22.00, prostorije HVIDR-e, Vile Velebita 1

NATJECANJE U ŠAHU, PIKADU, BELI, STOLNOM TENISU I MALA LIGA VISEĆE KUGLE SREDIŠNJE HRVATSKE

Organizator: HVIDR-a Dubrava

 

Subota, 14. 6., 9.00 – 13.00 sati, igralište NK Concordia, Granešina, Miroševačka cesta bb

TURNIR U NOGOMETU DJECE VRTIĆKE DOBI

Organizator: Nogometni klub Concordia

Nedjelja, 15. 6., 7.00 – 21.00 sati, Branimirova ulica kod trgovačkog centra Billa

AUTOSLALOM UTRKA – 8. nagrada Dani Dubrave

Organizator: Auto klub Dubrava

Nedjelja, 15. 6., 10.00 – 14.00 sati, Kulturni centar, Dubrava 51 a

TURNIR U ŠAHU

Organizator: Šahovski klub Klaka

 

ORGANIZATOR:

NARODNO SVEUČILIŠTE DUBRAVA

ZAGREB, CERSKA 1, TEL. 2050030, 2050050, FAKS 2910487

INTERNET ADRESA: WWW.NS-DUBRAVA.HR

E-POŠTA: NS-DUBRAVA.HR

 

SURADNICI U OSTVARIVANJU PROGRAMA:

GRADSKA ČETVRT DONJA DUBRAVA

GRADSKA ČETVRT GORNJA DUBRAVA

 

ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o. – PODRUŽNICE: ČISTOĆA ZRINJEVAC

DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE ŠPORTSKIM OBJEKTIMA MAKSIMIR

POLICIJSKA POSTAJA DUBRAVA

ŽUPA POHODA BLAŽENE DJEVICE MARIJE ČUČERJE

DVD DUBRAVA

DVD GRANEŠINA

KUD VALENTINOVO

KLUB MLADIH TEHNIČARA DUBRAVA

DRUŠTVO ŠPORTSKE REKREACIJE ŠPORT ZA SVE

UDRUGA NIKA

GLAZBENO DRUŠTVO DUBRAVA

AGRONOMSKI FAKULTET U ZAGREBU – Zavod za ukrsano bilje, krajobraznu arhitekturu i vrtnu umjetnost

 

AUTO KLUB DUBRAVA

BICIKLISTIČKI KLUB DUBRAVA

HVIDR-a DUBRAVA

KOŠARKAŠKI KLUB DUBRAVA

RUKOMETNI KLUB DUBRAVA-ZAGREB

ŠAHOVSKI KLUB KLAKA
NOGOMETNO KLUB STUDENTSKI GRAD

UDRUGA ŠPORTSKIH RIBOLOVACA INVALIDA DOMOVINSKOG RATA RH-DUBRAVA

UDRUGA VETERANA 145. BRIGADE HV-a

AK ŽUMBERAK

 

POKROVITELJI:

GRADSKI URED ZA OBRAZOVANJE, KULTURU I ŠPORT

SLUŽBA ZA MJESNU SAMOUPRAVU