Dani Dubrave 2015.

SVEČANI PROGRAM

Petak, 12. 6., 12.00 sati, Kulturni centar, Dubrava 51a
SVEČANA SJEDNICA VIJEĆA GRADSKIH ČETVRTI DONJA I GORNJA DUBRAVA
Svečano otvorenje Dana Dubrave

Srijeda, 24. 6., 10.00 sati, Kulturni centar, Dubrava 51 a/ Trg dubravskih branitelja
U POVODU DANA DRŽAVNOSTI
Polaganje vijenaca uz prigodni program ispred spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu iz Dubrave
Organizator:  Udruga veterana 145 brigade HV

KULTURNO – ZABAVNI PROGRAM

Petak, 12. 6., 18.00-23.00 sati, Kulturni centar, Dubrava 51 a
KVARTURA – DEMO BENDOVI DUBRAVE I ZAGREBA
video zid utakmice Hrvatska – Italija

Subota, 13. 6., 9.00 – 20.00 sata, Kulturni centar, Dubrava 51 a
AVENIJA CREATIVA
9.00-20.00 / Dani ekokulture
Ponuda ekoproizvoda s obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava
9.00-20.00 / Šuma kreativnosti
Kreativni sajam, kreativne radionice,
10.00 / Povuci- potegni, Dječje kazalište Dubrava, kazališna predstava za djecu
11.00 -13.30 / HNK u Dubravi, balet, opera, drama
9.00-20.00 / Predstavljanje udruga s područja Dubrave
9.00-14.00 / Završno događanje Leonardo Da Vinci obrazovnog partnerstva
EU NAKIT OD PERLICA – OD NARODNE NOŠNJE DO TRŽIŠTA / prodaja i demonstracija izrade etno nakita od perlica iz Hrvatske, Mađarske, Rumunjske, Bugarske i Češke

Subota, 13. 6., od 18.00, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1

DANI KAZALIŠTA
Produkcije Dramskog studija Dječjeg kazališta Dubrava

18,00 sati / Irena Kolar Vudrag: ŠTO MI IMAŠ ZA REĆI?Irena Kolar Vudrag / grupa B
19,00 sati / Valentina Šokec i Grupa P: U ZEMLJI FJORDOVA Valentina Šokec / grupa P
20,00 sati / Grupe PA i PB: ON LINE Iva Lehunšek Panić / grupe PA i PB

Subota, 13. 6., 10.00 – 22.00 sata, park Sitnice, Novi Retkovec i Ulica breza 26
DAN DOBRIH SUSJEDA NOVI RETKOVEC – sportski programi
natjecanje u badmintonu, stolnom tenisu, visećoj kuglani, pikadu, košarci, šahu, belotu, utrci u vrećama i potezanju užeta
Organizator: DŠR Šport za sve

Nedjelja, 14. 6., 11.00 – 14 .00 sati, Kulturni centar, Dubrava 51 a
ANIMAFEST – festival animirnog filma, projekcije
ŠKOLA CRTANOG FILMA ‘DUBRAVA’ -  The best of – projekcija
ANIMIRANI FILM „OFF Belay“ – autor Siniša Mataić

Nedjelja, 14. 6., 20.00 sati, Crkva Pohoda BDM, Čučerje
KONCERT KLASIČNE GLAZBE :  Pavao Mašić, orgulje

Ponedjeljak, 15. 6., 10.00 sati, Kulturni centar, Dubrava 51a,
Završna događanja Leonardo Da Vinci obrazovnog partnerstva: EU NAKIT OD PERLICA – OD NARODNE NOŠNJE DO TRŽIŠTA

Ponedjeljak, 15. 6., 19.00 sati, Galerija Vladimir Filakovac, Kulturni centar, Dubrava 51 a
LIKOVNI  ŽIVOT DUBRAVE: Dražen Lapić
izložba fotografija, pejzaži

Utorak, 16. 6., 20.00, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1
DANI KAZALIŠTA

Produkcije Dramskog studija Dječjeg kazališta Dubrava
20.00 sat / Iva Lehunšek Panić, Leo Vukelić i Grupa R: BANKALIŠTE
Iva Lehunšek Panić / grupa R

Srijeda, 17. 6.,  od 19.00, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1
DANI KAZALIŠTA

Produkcije Dramskog studija Dječjeg kazališta Dubrava
19,00 sati / Geoff Bamber: MACBETH Stela Švob / grupa A
20,00 sati / Susanna Kaysen: PREKINUTA MLADOST Iva Lehunšek Panić / grupa C
21,00 sat / Grupa F: ZAŠTO ŠUTI? Zoran Skalicki / grupa F

Subota, 20. 6., 19.00 sati, velika dvorana, Cerska 1

POPEVAJU LEPO TAK
organizator: KUD Valentinovo
IZLOŽBA RADOVA SUH  DONJA DUBRAVA
organizator: Sindikat umirovljenika Hrvatske Donja Dubrava

Utorak, 23. 6., 19.00 – 23.00 sati, Perivoj Ivane Brlić Mažuranić
IVANJE U DUBRAVI: Ivan nam je kres nakuril na ivanjsko navečerje,
prikaz ivanjskih običaja, etnoradionice, folklorni i tamburaški nastupi KUDova

 

SPORTSKO-REKREATIVNI PROGRAM

Subota-nedjelja, 13. i 14. 6., 8.00-20.00, igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4
TURNIR U NOGOMETU –međunarodni turnir
Organizator: Nogometni klub Studentski grad

Subota, 13. 6. , 16.00-19.00, ŠRC Grana-Klaka
DJEČJI  DUBRAVA KROS
Organizator: Atletski klub Žumberak

Subota, 13. 6., 10.00-14.00, Sportska dvorana Dubrava, Koledinečka bb
KOŠARKAŠKI TURNIR za kadete
Organizator: Košarkaški klub Dubrava

Subota, 13. 6, 14.00-17.00, Sportska dvorana Dubrava, Koledinečka bb
RUKOMETNI TURNIR
Organizator: Rukometni klub Dubrava – Zagreb

Nedjelja, 14. 6., 7.00 – 21.00 sati, Branimirova ulica kod trgovačkog centra Billa
AUTOSLALOM UTRKA – 9. nagrada Dani Dubrave
Organizator: Auto klub Dubrava

Nedjelja, 14. 6., 9.00-14.00, prostori mjesne samouprave Studentski grad
TURNIR U ŠAHU za kadete
Organizator: Šahovski klub

Subota, 20. 6., 9.00-15.00, Ribolovno-rekreativni centar Jezero-Granešina
NATJECANJE U ŠAHU, PIKADU, BELI, STOLNOM TENISU I MALA LIGA VISEĆE KUGLE SREDIŠNJE HRVATSKE
Organizator: HVIDR-a Dubrava

Subota-nedjelja, 20. i 21. 6., 8.00-20.00, igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4
TURNIR U NOGOMETU –međunarodni turnir
Organizator: Nogometni klub Studentski grad

Nedjelja, 20. 6., prostorije kluba, ŠRC Šrana Klaka
TURNIR U ŠAHU,
Organizator: Šahovski klub Klaka