Dani Dubrave 2016.

PROGRAMI KULTURE

Petak, 3. 6., od 16.00 sati, mala dvorana Kulturnog centra, Dubrava 51 a

SVEČANA SJEDNICA VIJEĆA GRADSKIH ČETVRTI DONJA I GORNJA DUBRAVA

Subota, 4. 6., 10.00 – 13.00 sati, Kulturni centar, Dubrava 51 a

MARIE SKLODOWSKA-CURIE, program međunarodne suradnje

Izložba portreta i dječja predstava Poljske dopunske škole u Zagrebu pri Veleposlanstvu Republike Poljske

ŠUMA KREATIVNOSTI Dani ekokulture

Kreativne radionice: Moj kvart

Kvartovska razmjena iskustava: ekoradionice – kućno kompostiranje i uzgajanje klica

Subota, 4. 6., od 18.00 sati mala dvorana Kulturnog centra, Dubrava 51 a

SUSRETI DJEČJIH ZBOROVA OSNOVNIH ŠKOLA DUBRAVE

Organizator: UBDR Dubrava

Nedjelja, 5. 6., od 11.00 sati, mala dvorana Kulturnog centra, Dubrava 51 a

ANIMAFEST u našem kvartu

Animirani film za djecu: Dječak i svijet

Nedjelja, 5. 6., od 20.00 sati, Crkva Pohoda BDM, Čučerje

KONCERT KLASIČNE GLAZBE

Edmund Borić Andler, orgulje

Ponedjeljak, 6. 6., od 19.00 sati, Galerija Vladimir Filakovac, Kulturni centar, Dubrava 51 a

LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE: MIRKO RAFAJ: Likovna tišina

18.00 sati, predvorje male dvorane Kulturnog centra, Dubrava 51 a

NEBOJŠA JELAČIĆ: Re-ŠkART

Izložba skulptura

Utorak, 7. 6, 19.00 – 21.00 sat, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1

DANI DJEČJEG KAZALIŠTA

Predstave Dramskog studija Dječjeg kazališta Dubrava

19.00 Mladen Širola: CVIETAK SREĆE

20.00 Max Brooks: KAKO PREŽIVJETI ZOMBI APOKALIPSU?

Utorak, 7. 6, od 21.00 sat, mala dvorana Kulturnog centra, Dubrava 51 a

KAZALIŠNA NOĆNA SCENA: AJME NAMA S NJIMA

Stend-up show izvode: Arijana Čulina i Jadran Vukošević

Srijeda, 8. 6., 19.00 – 21.00 sat, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1

DANI DJEČJEG KAZALIŠTA

Predstave Dramskog studija Dječjeg kazališta Dubrava

19.00 Plesna predstava plesnih programa NS Dubrava

20.00 Damir Miloš: BIJELI KLAUN

Srijeda, 8. 6., od 20.00 sati, mala dvorana Kulturnog centra, Dubrava 51 a

KOSTA CABARET

Izvode: Kostadinka Velkovska, Toni Eterović i Zvonimir Pesečki/Đorđe Manojlović

Četvrtak, 9. 6., 19.00 – 22.00 sata, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1

DANI DJEČJEG KAZALIŠTA

Predstave Dramskog studija Dječjeg kazališta Dubrava

19.00 Hrvoje Horvat SVEN

20.00 Marina Vujičić ČEKAONICA

21.00 Tit Makcije Plaut HVALISAVI VOJNIK

Četvrtak, 9. 6., od 20.00 sati, mala dvorana Kulturnog centra, Dubrava 51 a

GITARA FEST DUBRAVA

Večer gitarista, nastup mladih glazbenika Narodnog sveučilišta Dubrava

Subota, 11. 6., od 8.00 sati, predvorje Kulturnog centra, Dubrava 51 a

MEĐUNARODNI SUSRET KOLEKCIONARA MILITARIJE

Subota, 11. 6., od 11.00 sati, mala dvorana Kulturnog centra, Dubrava 51 a

ANIMAFEST u našem kvartu

Animirani film za djecu: Phantom Boy

Ponedjeljak, 13. 6., od 19.30 sati, mala dvorana Kulturnog centra, Dubrava 51 a

DJEČJI FOLKLOR DUBRAVA

Naša prva produkcija

Subota , 18.6. , od 17 sati, Park Sitnice, Retkovec

DAN DOBRIH SUSJEDA

Organizator: DŠR Šport za sve Novi Retkovec

Subota, 18. 6., od 18.00 sati, velika dvorana, Cerska 1

POPEVAJU LEPO TAK…

Večer folklora KUD-a Valentinovo i gostiju

 

PROGRAM SPORTA I REKREACIJE

Subota, 4.6., 9.00 – 12.00 sati, Sportska dvorana Dubrava, Koledinečka bb

RUKOMETNI TURNIR

Organizator: Rukometni klub Dubrava – Zagreb

Subota, 4.6., 12.00 – 15.00 sata, Sportska dvorana Dubrava, Koledinečka bb

KOŠARKAŠKI TURNIR

Organizator: Košarkaški klub Dubrava

Subota, 11. 6., 10.00 – 15.00 sati, ŠRC Grana-Klaka

TURNIR U ŠAHU

Organizator: Šahovski klub Klaka

Subota i nedjelja, 11. i 12. 6., 8.00 – 18.00 sati, igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4

TURNIR U NOGOMETU – međunarodni turnir

Organizator: Nogometni klub Studentski grad

Nedjelja, 12. 6., od 9.00 sati, igralište SRC Grana-Klaka

TURNIR U MALOM NOGOMETU

Ulični nogomet – street soccer

Organizator: NK Dubrava

Nedjelja, 12. 6., 10.00 – 16.00 sati, MS Studentski grad , Vile Velebita 10/3

ŠAHOVSKI TURNIR

Organizator: Šahovski klub Hrvatski branitelj 90 – 96

Subota, 18. 6., 9.00 – 15.00 sati, jezero Granešina

NATJECANJE U ŠAHU, PIKADU, BELI, STOLNOM TENISU I MALA LIGA VISEĆE KUGLE SREDIŠNJE HRVATSKE

Organizator: HVIDR-a Dubrava

Subota i nedjelja, 18. i 19. 6., 8.00 – 18.00 sati, igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4

TURNIR U NOGOMETU – međunarodni turnir

Organizator: Nogometni klub Studentski grad

Nedjelja, 19. 6., 7.00 – 21.00 sati, Branimirova ulica kod trgovačkog centra Billa

AUTOSLALOM UTRKA – 10. nagrada Dani Dubrave

Organizator: Auto klub Dubrava

__________________________________________________________________________

U povodu Dana Dubrave 2016.

Četvrtak – petak, 26. i 27. 5., igralište NK Čulinec

DJEČJI OSMIJEH POBJEĐUJE, NOGOMET UJEDINJUJE – ČULINEC 2016.

Turnir za djevojčice i dječake rođene 2007. i 2009. godine

Organizator: NK Čulinec

Ponedjeljak, 30. 5., igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4

TURNIR U NOGOMETU ZA DJEVOJČICE I DJEČAKE OSNOVNIH ŠKOLA

Organizatori: HVIDR-a Dubrava i NK Studentski grad

Utorak, 21. 6., 18.00 – 22.00 sata, Perivoj Ivane Brlić Mažuranić

IVANJE U DUBRAVI – IVAN NAM JE KRES NAKURIL NA IVANJSKO NAVEČERJE…

Petak, 25. 6., od 10.00 sati, Park dubravskih branitelja

U POVODU DANA DRŽAVNOSTI

Polaganje vijenaca ispred spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu

Organizator: Udruga veterana 145. brigade HV