Dani Dubrave 2017.

DANI DUBRAVE   2. – 11. 6. 2017.
Svi za kulturu, kultura za svakoga

 

 

PROGRAMI KULTURE

Petak, 2. 6., od 18.00 sati, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1

DANI DJEČJEG KAZALIŠTA DUBRAVA

Predstave Dramskog studija

18:00 sati – produkcija LP / Olivija / Ian Falconer  – voditeljica Iva Lehunšek Panić

18:30 sati – produkcija V /  Istjerivanje opake živine / Milica Curšić – voditelj Hrvoje Horvat

20:00 sati – Scenski pokret – Ansambl I / ZZZZZ DOSADA – voditeljice Martina Radošević Bedić i Una Štalcar Furač

Petak, 2. 6., 19.00 sati, Fotogalerija Dubrava

IZLOŽBA FOTOGRAFIJA: JER DUBRAVA, RODNI DOM JE MOJ

28. samostalna družina izviđača Dubrava

Subota, 3. 6., od 21.00 sat, Kulturni centar, Dubrava 51 a

ANIMAFEST u vašem kvartu: Avril i izmišljeni svijet

Subota, 3. 6., 10.00 – 22.00 sati, Cerska 1

FESTIVAL STARI PLAC DUBRAVA

Eko sajam, predstavljanje udruga s područja Dubrave, kreativni sajam

od 10.00 sati – kreativne radionice Moj kvart

od 11.00 sati – predstava za djecu EZOP U CRTICAMA Dječjeg kazališta Dubrava

nastupi djece osnovnih škola i dječjih vrtića iz Dubrave

od 20.30 sati Boris Babarović Barba (ex Crveni koralji) i The Revival Band, koncert

od 18.00 sati, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1

DANI DJEČJEG KAZALIŠTA DUBRAVA

Predstave Dramskog studija

18.00 sati -produkcija Z / Vitez željeznog srca /  Ana Đokić Pongrašić - voditelj Zoran Skalicki

19:00 sati -produkcija I / Pali s neba / Ray Loriga - voditeljica Diana Čosić

20:00 sati -produkcija VD / Ptice Snova / David Ogden - voditeljica Iva Lehunšek Panić

Nedjelja, 4. 6., od 20.00 sati, Crkva Pohoda BDM, Čučerje

KONCERT KLASIČNE GLAZBE: Quattro obbligato

Elizabeta Zalović i Mirta Kudrna

Ponedjeljak, 5. 6., Kulturni centar, Dubrava 51 a

u 18.00 sati, predvorje male dvorane

LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE: TIFFANY UDRUGA KALA

otvorenje izložbe

u 19.00 sati, Galerija Vladimir Filakovac

LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE: VLADIMIR KUČINA

otvorenje izložbe

Utorak, 6. 6., u 20.00 sati, mala dvorana Kulturnog centra, Dubrava 51 a

GITARA FEST DUBRAVA I

prva večer, voditelj Josip Pavlović

Utorak, 6. 6., u 20.00 sati, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1

KAZALIŠNA PREDSTAVA: SVETICA U TAMI

režija Ivana Peroš, glume K. Velkovska, V. Čokljat, LJ. Čokljat, I. Tafta, M. Krajcar

Srijeda, 7. 6. u 20.00 sati, mala dvorana Kulturnog centra, Dubrava 51 a

SRIJEDOM U KAZALIŠTE: KRTICA MARTIN – Kak sam živel i skončal

predstava  Gradskog kazališta Virovitica, režija Damir Mađarić, igra Draško Zidar, cimbule svira Gordana Evačić

Četvrtak, 8. 6., u 20.00 sati, mala dvorana Kulturnog centra, Dubrava 51 a

GITARA FEST DUBRAVA II

druga večer, voditelj Grigor Bartolec

Petak, 9. 6., od 18.00 sati, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1

DANI DJEČJEG KAZALIŠTA DUBRAVA

Predstave Dramskog studija

18:00 sati -produkcija M / Engleske ruže / Madonna Ritchie - voditeljica Diana Čosić

18:30 sati -produkcija P / Horaciji i Kuriaciji / Bertolt Brecht - voditelj Zoran Skalicki

20:00 EZOP U CRTICAMA - Svečana premijera DKD-a

Subota, 10. 6., Kulturni centar, Dubrava 51 a

od 10.00 sati, mala dvorana

ANIMAFEST u vašem kvartu: Put na sjever

od 10.30 sati

KLAVIRSKA MATINEJA

voditelji: Antun Ivić i Eva Sipina

od 17.00 sati, predvorje male dvorane

DJEČJI FOLKLOR DUBRAVA ”Sve ptičice zapjevale daj gora zvoni”

voditeljica Vlatka Hlišć

Subota,  10. 6., od 19.00 sati, Kulturni centar Dubrava 51 a

AVENIJA CREATIVA: KONCERT U KVARTU

Bang Bang bend

Aerodrom

Subota, 10. 6., od 19.00 sati, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1

DANI DJEČJEG KAZALIŠTA DUBRAVA

Predstave Dramskog studija

19:00 sati -produkcija C / Za turiste i avanturiste / Ephraim Kishon - voditeljica Iva Lehunšek Panić

20:00 DS sati -produkcija O / Kako ubiti suprugu/supruga / Antonio Amurri - voditeljica Stela Švob

Subota, 10. 6., od 16.00 sati, Park Sitnice

DAN DOBRIH SUSJEDA RETKOVEC

Organizator: DŠR Šport za sve, Retkovec

Nedjelja, 11. 6., od 19.00 sati, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1

DANI DJEČJEG KAZALIŠTA DUBRAVA

Predstave Dramskog studija

19:00 sati -produkcija A / Do posljednje kapi krvi /  Nina Horvat – voditeljica Stela Švob
20:00 sati – produkcija H / Kao da se držimo za ruke / Ivana Gudelj – voditelj Petar Atanasoski
21:00 sat- produkcija F / DNA / Dennis Kelly – voditelj Zoran Skalicki

Nedjelja, 11.6., od 21.00 sat, Grad mladih Granešina

SAN LIPANJSKE NOĆI

Performans na svili: Nikolina Komljenović

Mandolinski kvartet Idillio

Stela Ivanišević, Maksimilijan Borić, Sandra Katunarić, Dea Škorić

uz plesne minijature u izvedbi Mea-Marije Glasnović i Eleonore-Magdalene Vrdoljak

 

PROGRAM SPORTA I REKREACIJE

Subota, 10. 6., 9.00 – 15.00 sati, jezero Granešina

NATJECANJE U ŠAHU, PIKADU, BELI, STOLNOM TENISU I MALA LIGA VISEĆE KUGLE SREDIŠNJE HRVATSKE

Organizator: HVIDR-a Dubrava

Subota, 10. 6., 10.00 – 15.00 sati, ŠRC Grana-Klaka

TURNIR U ŠAHU

Organizator: Šahovski klub Klaka

Subota i nedjelja, 10. i 11. 6., 8.00 – 18.00 sati, igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4

12. TURNIR U NOGOMETU – međunarodni turnir
Limači 2006. i 2007.

Organizator: Nogometni klub Studentski grad,

Nedjelja, 11. 6., 10.00 – 14.00 sati, Sportska dvorana Dubrava, Koledinečka bb

RUKOMETNI TURNIR

Organizator: Rukometni klub Dubrava – Zagreb

Nedjelja, 11. 6., od 14.00 sati, Sportska dvorana Dubrava, Koledinečka bb

KOŠARKAŠKI TURNIR

Organizator: Košarkaški klub Dubrava

 

PROGRAM PLUS:

Subota, 17. 6., od 18.00 sati, velika dvorana, Cerska 1

POPEVAJU LEPO TAK…

Večer folklora KUD-a Valentinovo i gostiju

Subota i nedjelja, 17. i 18. 6., 8.00 – 18.00 sati, igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4

12. TURNIR U NOGOMETU – međunarodni turnir
Zagići 2008., 2009., 2010.

Organizator: Nogometni klub Studentski grad

Nedjelja, 18. 6., 7.00 – 21.00 sati, Branimirova ulica kod trgovačkog centra Billa

AUTOSLALOM UTRKA – 11. nagrada Dani Dubrave

Organizator: Auto klub Dubrava

Ponedjeljak, 19. 6. od 19. sati, Fotogalerija Dubrava, Kulturni centar, Dubrava 51 a

IZLOŽBA FOTOGRAFIJA CEST IS D BEST

Srijeda, 21. 6., 18.00 -22.00 sata, Perivoj Ivane Brlić Mažuranić

IVANJE U DUBRAVI – IVAN NAM JE KRES NAKURIL NA IVANJSKO NAVEČERJE…

Subota, 24. 6., od 10.00 sati, Park dubravskih branitelja

U POVODU DANA DRŽAVNOSTI

Polaganje vijenaca ispred spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu

Organizator: Udruga veterana 145. brigade HV