Dani Dubrave od 13. do 24. 6. 2013.

DANI DUBRAVE

13. – 24. 6. 2013.

SVEČANI PROGRAMpetak / 14. 6. / 12h / Kulturni centar, Dubrava 51 a
SVEČANO OTVORENJE DANA DUBRAVE

ponedjeljak / 24. 6. / 10h/ Kulturni centar, Dubrava 51 a
U POVODU DANA DRŽAVNOSTI

polaganje vijenaca uz prigodni program ispred spomenika poginulim hrvatskim braniteljima Domovinskog rata Dubrave
organizator: Udruga veterana 145. brigade HV

KULTURNO-ZABAVNI PROGRAM

petak / 14. 6. / 11.30h / Kulturni centar, Dubrava 51a
MAPIRANJE DUBRAVE

program u suradnji s mrežom Kulturnih centara Grada Zagreba, unutar projekta Kvartura Izložba: Nevidljivi kvart nastala u suradnji Agronomskog fakulteta i NS Dubrava

petak / 14. 6. / 18h / predvorje male dvorane
IZLOŽBA LJEPOTE EUROPE I HRVATSKE, autor
Zdravko Polašek
izložba ostaje otvorena do 4. srpnja 2013.

subota / 15.  6. / 9 – 14 h / Kulturni centar, Dubrava 51 a
AVENIJA CREATIVA

  • Dani ekokulture – ponuda ekoproizvoda s obiteljsko poljoprivrednih gospodarstava
  • Šuma kreativnosti - Kreativni sajam, kreativne radionice žongleri, hodači na štulama
  • Predstavljenje udruga sa područja Dubrave
  • od 10.00 h / Dubrava art šaradaProgram u povodu ulaska Hrvatske u EU – Ulicom Dubrava od Cerske do Kulturnog centra, Dubrava 51 a / bubnjari, plesači, gosti iz Belgije i Francuske
  • 11h / Gašpar i napitak zločestoće, predstava Dječjeg kazališta Dubrava

subota / 15. 6. / 18- 22 / Kulturni centar, Dubrava 51 a
5 MINUTA DO ZVIJEZDA  – RASPJEVANA DUBRAVA

18-20.30h / finale glazbenog natjecanja
gosti: dosadašnji pobjednici iPlesni klub Cleopatra
21.00 -23.00/ koncert: ROCK’N’ROLL ČAGA  U DUBRAVI /WALTER & PRIJATELJI
gosti: Rajka Sutlović / ex Plava trava zaborava i Country guru

ponedjeljak / 17. 6./ 19 h / Galerija Vladimir Filakovac, Kulturni centar, Dubrava 51 a
LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE – Ante Teskera

izložba ostaje otvorena do 4. srpnja 2013.

utorak  /18. 6. / Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1
DANI KAZALIŠTA

produkcija Studentskog ateljea Dubrava
DEATH.AT.LEAST

srijeda /19. 6. / Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1
DANI KAZALIŠTA

19.00 / produkcija Dramskog studija DKD-a
20.00 / Okretište, Teatar kvarta

četvrtak / 20. 6. / 20 h / Crkva Pohoda BDM, Čučerje
KONCERT KLASIČNE GLAZBE

Ljiljana Labazan, sopran
Ana Kralj, flauta
Marijana Komljenović, glasovir

subota / 22. 6. / 16-21 h/ park Sitnice, Novi Retkovec i Ulica breza 26
DAN DOBRIH SUSJEDA RETKOVEC

organizator: Udruga Nika i DŠR Šport za sve

nedjelja / 23 6. / 19-23 / Perivoj Ivane Brlić Mažuranić, Kapucinska ulica
IVANJSKI KRIJES

 

ŠPORTSKO-REKREATIVNI PROGRAM


četvrtak i subota / 13. i 15. 6. /
ŠRC Grana-Klaka
NOGOMETNI TURNIR
organizator: NK Dubrava

petak / 14. 6./ 15-17 h / Ribolovno-rekreativni centar Jezero-Granešina
FIŠIJADA

organizator: Udruga športskih ribolovaca invalida Domovinskog rata RH-Dubrave

subota / 15.6. / 9-14 h / SD Dubrava, Koledinečka bb
KOŠARKAŠKI TURNIR za juniore

organizator: KK Dubrava

subota / 15. 6. / 15-22 h / SD Dubrava, Koledinečka bb
RUKOMETNI TURNIR

organizator: RK Dubrava – Zagreb

subota/ 15. 6. / 9-21 h / sportsko rekreacijski centar Trnava
OTVORENO PRVENSTVO GRADA ZAGREBA U MINI ODBOJCI ZA DJEVOJČICE

Organizator: Škola odbojke „Super cure“ Zagreb-Dubrava

subota / 15. 6. / 14-19 h /Ulice Klake
BICIKLISTIČKE UTRKE – memorijal IVAN TRGOVEC

organizator: Biciklistički klub Dubrava

subota/  15. 6. / od 9 h / prostorije HVIDR-e, Vile Velebita 1
NATJECANJE U ŠAHU, PIKADU,  BELI i STOLNOM TENISU
MALA LIGA VISEĆE KUGLE SREDIŠNJE HRVATSKE

18-22 / glazbeno-zabavni program
organizator: HVIDR-a Dubrava

subota/  15. 6. / od 16-19 h / ŠRC Grana-Klaka
DJEČJI DUBRAVA KROS

organizator: Atletski klub Žumberak

subota i nedjelja / 15. i 16. 6. / 8 -18 h / Igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4
TURNIR U NOGOMETU – 3. međunarodni turnir

Organizator: NK Studentski grad

subota i nedjelja / 15. i 16. 6. / tereni TK San-spin u Dubravi , Miroševečina 4
TENISKI TURNIR

Organizator: Teniski klub San-Spin

nedjelja / 16. 6. / 6-21 h / Branimirova ulica kod Bille
AUTOSLALOM  UTRKA – 7. NAGRADA DANI DUBRAVE

organizator: Auto klub Dubrava

nedjelja / 16. 6. / 9-20 h / sportska dvorana OŠ Vjenceslava Novaka i Centra za autizam
TURNIR U ODBOJCI

Organizator: Škola odbojke „Super cure“ Zagreb-Dubrava

subota i nedjelja / 22. i 23. 6. / 8 -18 h / Igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4
TURNIR U NOGOMETU – 3. međunarodni turnir

Organizator: NK Studentski grad

nedjelja / 23.6. / 10- 15 h  / Kulturni centar, Dubrava 51 a
TURNIR U ŠAHU

organizator: Šahovski klub Klaka

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________