arhiva Galerije Vladimir Filakovac

2017.

1. DOMAGOJ ROGINA

2. ANA GUBERINA

3. MIROSLAV HUZJAK

4. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJEVA

5. VLADIMIR KUČINA

6. PETAR POPIJAČ

7. ZAGREBAČKI LJETNI LIKOVNI SALON 2017.

(Sabina Blažić, Jasminka Bukvić, Ana Cerovski, Antonija Cesarec, Tihomir Cirkvenčić, Krešimira Gojanović, Zlatko Isaković, Denis Kaplan, Ivana Kolić, Branka Kopeti, Luka Koščak, Alfred Freddy Krupa, Elvira Ladišić, Marina Lapadatović, Jelena Martinović, Danko Merin, Boris Pecigoš, Stjepan Perković, Zvonko Petanović, Luka Piškur, Laura Šarabok i Mladen Žunjić)

2016.

1. DORICA MATJAN

2. MARCELA MUNGER

3. MLADEN ČULIĆ

4. BERISLAVA PICEK

5. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJEVA

6. MIRKO RAFAJ

7. LIKOVNI SUSRETI VUGROVEC 2015.

(Iris Bondora Dvornik, Tamara Brmbota, Ana Divković, Nora Evetović, Irena Gayatri Horvat, Verica Jadanec, Ana Jakić Divković, Slađana Matić Trstenjak, Leila Michieli Vojvoda, Dubravko Mokrović, Dževdet Nikočević, Veronika Potočnik, Hristijan Sanev i Krunoslav Stojanovski)

8. DUBRAVKA BAREZA

9. DIANA ŠIMEK

10. MELINDA KOSTELAC

11. BRANKA RIĐIČKI

12. BANE MILENKOVIĆ

2015.

1. MIRJANA VAJDIĆ

2. MONIKA MEGLIĆ I MELINDA ŠEFČIĆ

3. VESNA ŠANTAK

4. EDO ANUŠIĆ I VINKA MORTIGJIJA ANUŠIĆ

5. IGOR GUSTINI

6. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJEVA

7. DRAŽEN LAPIĆ

8. KAROLINA UTOVIĆ

9. JELENA LOVREC

10. ANA BARBIĆ KATIČIĆ I ZDRAVKO PAL

11. SNJEŽANA KODARIĆ-IVANKOVIĆ

12. GRAFIČKE VIZIJE SVJETLOSTI

13. VLADIMIR GRUBEŠIĆ

2014.

1. IVAN DOMAGOJ VUCO

2. GORDANA ŠPOLJAR ANDRAŠIĆ

3. ŽELJKO SUBIĆ

4. NENAD ČULIĆ I ANTUN KREŠIĆ

5. DAMIR MATIJEVIĆ

6. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJEVA

7. MARIJA LOPAC

8. MARINA ĐIRA

9. JAGOR BUČAN

10. LUANA BRHANIĆ I JELENA KAŠIĆ

11. ALBERT KINERT

2013.

1. HANIBAL SALVARO HANI

2. 9. SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA AMATERA GRADA ZAGREBA

3. VLADIMIR BLAŽANOVIĆ

4. DORA KATANIĆ

5. DANIELA PAL BUČAN

6. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJEVA

7. ANTE TESKERA

8. KREŠIMIR BUDEN

9. STANKO POSAVEC

10. SLIKARI RAMSKOG KRUGA

(Mile Blažević, Martina Grlić, Andrija Ivanišić, Darko Markić, Igor Rončević, Stjepan Šandrk, Ivan Tomasović i Matko Vekić)

11. IBRAHIM BEDI

12. ANIMALIZAM U SUVREMENOJ HRVATSKOJ UMJETNOSTI

(Petar Dolić i Bane Milenković)

2012.

1. ANTONIJA ČAČIĆ

2. IZAZOVI LINIJE

(Vedrana Balković, Andrea Bassi, Željka Bračko, Smiljana Brezovec Meštrić, Ivančica Cvitić Znidarčić, Nadica Eichhorn, Đurđica Horvat, Pamela Ivanković, Vera Kovačić, Željka Korbar, Andrea Kržišnik Pušić, Višnja Markovinović, Marta Milunić, Ljerka Njerš, Marina Orlić, Vladimir Pecić, Zdenka Pozaić, Neva Prpić, Karmen Ptičar, Boris Roce, Đurđica Skelin, Liljana Smodlaka, Sanja Stani, Blaženka Šoić Štebih, Marina Tudjina Badurina, Ivančica Vončina i Klaudija Vukman)

3. LILA HERCEG, SANELA ĐURINEC-RAJIČ I VANJA TROBIĆ

4. USKRS 2012.

(Linda Milić Kršnjavi i Tomislav Kršnjavi)

5. VLADIMIR VRLJIĆ ANKIN

6. IVAN ANTOLČIĆ

7. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJEVA

8. NIKOLINA IVEZIĆ

9. KREŠIMIR KATUŠIĆ

10. NADA ŽILJAK

11. ĐURĐICA PLEMIĆ-RADIĆ

12. MINJA BOSANAC

13. IVANA ŽILJAK STANIMIROVIĆ I VILKO ŽILJAK

2011.

1. VLADIMIR MEDANIĆ

2. NIKOLA TOKO BANOVIĆ

3. MIRJANA VAJDIĆ

4. DRAGUTIN DADO KOVAČEVIĆ

5. USKRS 2011.

(Antun Krešić, Hrvoje Šercar i Vladimir Vrljić Ankin)

6. NENAD VORIH

7. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJEVA

8. BOŽIDAR KATIĆ

9. IZ FUNDUSA GALERIJE VLADIMIR FILAKOVAC

10. NIKOLINA STARČEVIĆ

11. TIHOMIR LONČAR I VLADIMIR MEGLIĆ

12. VLASTA JEŽIĆ

13. IVANA OŽETSKI

14. DUJE MEDIĆ

15. DIJANA NAZOR

2010.

1. IZBOR IZ FUNDUSA GALERIJE VLADIMIR FILAKOVAC

(Ivica Antolčić, Dubravka Babić, Leonardo Budimlić Majnarić, Tomislav Buntak, Daniel Butala, Boris Demur, Sebastijan Dračić, Ljerka Filakovac, Vinko Fišter, Ivo Friščić, Josip Generalić, Milan Generalić, Nikolina Ivezić, Dragutin Jurak, Nives Kavurić-Kurtović, Fabijan Knežević, Marija Branka Košković, Ivan Kožarić, Antun Krešić, Vatroslav Kuliš, Ivan Lacković Croata, Milena Lah, Ivan Lesiak, Tihomir Lončar, Ivan Lovrenčić, Velibor Mačukatin stariji, Marin Majić, Vlado Martek, Marcela Munger, Zdravko Pal, Pavle Pavlović, Ratko Petrić, Tonka Petrić, Izidor Popijač – Žiga, Ivica Propadalo, Zlatko Sirotić, Diana Sokolić, Ljubomir Stahov, Vesna Šantak, Duško Šibl, Gordana Špoljar Andrašić, Miroslav Šutej, Šimun Šutej, Boris Švaljek, Nik Titanik, Krešimir Trumbetaš, Franjo Vujčec, Marko Zeman, Milan Zoričić i Vilko Žiljak)

2. PETRA LIDIA ŠEVELJEVIĆ

3. NATAŠA LJUBETIĆ

4. USKRS 2010.

(Dubravka Babić, Ivan Fijolić, Edit Glavurtić, Dejan Kljun, Dragutin Dado Kovačević, Vladimir Kučina, Nikša Lalin, Vjera Lalin, Velibor Mačukatin stariji, Duško Malešević, Josip Marić, Leila Michieli Vojvoda, Valerije Michieli, Daniela Pal Bučan, Sanja Pribić, Josip Ago Skenderović, Gordana Špoljar Andrašić, Mirjana Tomašević Dančević i Nikola Vrljić)

5. DONATA KRZNARIĆ

6. MAJA DOLENČIĆ-MALEŠEVIĆ

7. DUBRAVKO ADAMOVIĆ

8. ZAJEDNO U RAZLIČITOSTI / TOGETHER IN DIVERSITY

9. DAMIR NEHYBA

10. IVAN KOŽARIĆ

11. TEA HATADI

12. JOSIP ŠARIĆ

13. ROBERT ZDARILEK

2009.

1. NIKOLA VRLJIĆ

2. KIPARSKO U KERAMICI

(Robert Baća, Marina Tudjina Badurina, Emil Benčić, Đurđica Horvat, Dora Pezić Mijatović, Marina Olić, Vladimir Pecić, Irena Podvorac, Đurđica Skelin, Liljana Smodlaka i Sanja Stani)

3. MIRJANA TOMAŠEVIĆ DANČEVIĆ

4. USKRS 2009.

(Snježana Ban, Jagor Bučan, Leonardo Budimlić Majnarić, Borna Demel, Sanela Đurinec, Ivan Branko Imrović, Vanda Jurković, Vatroslav Kuliš, Renata Ladović Meštrović, Lada Luketić, Dorica Matjan, Robert Mijalić, Ljerka Njerš, Jurica Puhalović, Zlatko Sirotić, Hrvoje Šercar, Emil Robert Tanay, Dinko Vranković i Branko Vujanović)

5. ANA ŠESTO

6. DUŠKO MALEŠEVIĆ

7. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJEVA

8. NIK TITANIK

9. FABIJAN KNEŽEVIĆ

10. SARA LOVRIĆ CAPARIN

11. IVICA KIŠ

12. BORIS DEMUR I VLADO MARTEK

13. MARIN MAJIĆ, PAVLE PAVLOVIĆ I MARKO ZEMAN

2008.

1. GORDANA ŠPOLJAR ANDRAŠIĆ

2. IVAN KOŽARIĆ

3. IVAN DOMAGOJ VUCO I JASIKA VUCO ČEŠNOVAR

4. USKRS 2008.

(Renata Chalupa Prvan, Jadranka Fatur, Fedor Fischer, Ana Gezi, Željka Gradski, Petar Hranuelli, Anto Kajinić, Dragutin Dado Kovačević, Zlatica Kovačićek Poljan, Antun Krešić, Tomislav Kršnjavi, Ivan Kuduz, Sabina Ljubić, Iris Mihatov Miočić, Zdravko Pal, Izidor Popijač – Žiga, Lada Primorac, Ivica Propadalo, Dario Smetiško, Diana Sokolić i Ivica Šiško)

5. TIHOMIR LONČAR

6. ŠIMUN ŠUTEJ

7. AUSTRIJSKA VEZA

(Vladimir Bedeniković, Edit Glavurtić, Herman Hemetek, Veronika Kokalj, Erich Novoszel i Dragutin Šantek)

8. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJEVA

9. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Dubravka Babić, Želimir Borić, Daniel Butala, Boris Demur, Sebastijan Dračić, Vinko Fišter, Ivo Friščić, Nikolina Ivezić, Nives Kavurić-Kurtović, Ivan Kožarić, Ivan Kuduz, Vatroslav Kuliš, Ivan Lacković Croata, Milena Lah, Ivan Lesiak, Tihomir Lončar, Ivan Lovrenčić, Vlado Martek, Zdravko Pal, Ratko Petrić, Lada Primorac, Izidor Popijač – Žiga, Ivica Propadalo, Ivan Rabuzin, Hanibal Salvaro, Zlatko Sirotić, Ljubomir Stahov, Vesna Šantak, Duško Šibl, Diana Šimek, Miroslav Šutej, Šimun Šutej, Martina Vrbanić i Milan Zoričić)

10. HRVATSKI NARODNI VEZ

11. MARIO ČAUŠIĆ

12. JOSIP TIRIĆ

13. DAVOR VUKOVIĆ

14. DIANA SOKOLIĆ

2007.

1. IZIDOR POPIJAČ – ŽIGA

2. ANA GEZI

3. RENATA CHALUPA PRVAN

4. USKRS 2007.

(Nevenka Arbanas, Neven Bilić, Zlatko Bourek, Tomislav Buntak, Daniela Cikatić Javorčić, Sebastijan Dračić, Zoran Džapo, Vinko Fišter, Nikolina Ivezić, Ana Kadoić, Ante Kuduz, Vlado Martek, Marcela Munger, Ratko Petrić, Igor Rončević, Rudolf Sablić, Ivan Skvrce, Stjepan Šandrk, Zlatan Vehabović, Nenad Vorih, Josip Zanki i Robert Zdarilek)

5. ZLATKO SIROTIĆ

6. DUŠKO ŠIBL

7. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJEVA

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Željko Badurina, Iva Bašić, Vinko Fišter, Ana Hušman, Nikolina Ivezić, Božena Končić-Badurina, Alem Korkut, Vlado Martek, Mirko Rafaj, Duško Štrbac, Roberta Vilić i Miro Vuco)

9. FRANCUSKA VEZA

(Lucie Bitunjac, Antoine Kapor, Josip Ago Skenderović, Dalibor Tanko, Velimir Trnski, Boris Krunić i Clara Tomić Bleibtreu)

10. IZLOŽBA KAKVU ZASLUŽUJETE

(Rossella Biscotti, Kevin van Braak, Delphine Deguislage, Filip van Dingenen, Yona Friedman, Laure Gatelier, Diana Gomez, Tonka Maleković, Yan Renand i Studio Basar)

11. ZORAN DŽAPO

12. ZDRAVKO PAL

13. SEBASTIJAN DRAČIĆ

14. BOŽIĆ 2007.

(Marijana Birtić, Ivica Blažić, Viktor Daldon, Boris Demur, Dalibor Jelavić, Jasminka Končić, Ivan Kožarić, Hrvoje Ljubić, Irma Markulin, Božica Matasić, Krešimir Nikšić, Zoltan Novak, Zdenka Pozaić, Hanibal Salvaro, Ljubomir Stahov, Vesna Šantak, Tanja Tintor Keller, Tatjana Tkalčec, Ivan Tomasović, Tanja Vujasinović i Vilko Žiljak)

2006.

1. DARKO ŠKODA

2. LEONARDO BUDIMLIĆ MAJNARIĆ

3. RATKO PETRIĆ

4. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJEVA

5. IZ ZBIRKE IVANA ANTOLIĆA SOBANA

(Ivo Šebalj, Nikola Koydl, Josip Restek, Željko Kipke, Vatroslav Kuliš, Ivo Kalina, Ivan Lesiak, Zlatko Prica, Ivan Kožarić, Svjetlan Junaković, Zdravko Ćosić, Miroslav Šutej, Vilim Svečnjak, Nikola Reiser, Kosta Angeli Radovani, Ivan Lovrenčić, Ferdinand Kulmer, Rudolf Labaš, Vladimir Filakovac, Zlatko Šulentić, Krsto Hegedušić, Ivan Tišov, Petar Papp, Vilko Šeferov, Petar Smajić, Drago Jurak, Matija Skurjeni, Ivan Lacković Croata, Albert Kinert, Vlado Martek, Edo Kovačević, Nives Kavurić Kurtović i Ivo Friščić)

6. HRVATSKO LIKOVNO DRUŠTVO

(Rubina Abramović, Tajana Blažić, Antonija Cesarec, Darko Domišljanović, Ilja Ećim, Ines Fabijanić, Josip Fijucek, Snježana Filipčić, Marija Hohoš-Novaković, Željko Horvat, Vera Huber, Višnja Jakšić, Juraj Jonke, Zdenka Kobašlić, Branka Kopeti, Franjo Kovačević, Ana Pajan, Ljiljanka Stejskal, Željko Strelec, Marijan Tišljar-Matiš, Zdravko Vuković, Zvonar-Pađen Marija, Slavko Blažičko, Zvonimir Gotal, Andreja Krušelj i Vlado Tuđa)

7. VINKO FIŠTER

8. BRANIMIR BARTULOVIĆ

9. TRADICIJA – TREND

10. BOŽIĆ 2006.

(Željko Badurina, Gordana Bakić, Zlatko Čular, Maja Dolenčić Malešević, Petar Dolić, Petra Grozaj, Paulina Jazvić, Eugen Kokot, Božena Končić-Badurina, Alem Korkut, Koraljka Kovač, Jasmina Krajačić, Velibor Mačukatin ml., Ivica Malčić, Zlatko Nežić, Josip Poljan, Petra Ševeljević, Roberta Vilić, Alan Vlahov i Miro Vuco)

2005.

1. PETAR DOLIĆ

2. DRAGICA LONČARIĆ

3. USKRS 2005.

(Vladimir Blažanović, Antun Krešić, Tihomir Lončar, Vladimir Meglić, Zlatko Nezić i Davorin Radić)

4. IVA BAŠIĆ

5. MIRJANA MARUŠIĆ GORSKA

6. IVAN BRANKO IMROVIĆ

7. PETRA RUŽIĆ

8. VASILIJE JOSIP JORDAN

9. DANIJELA G PHILIPP

2004.

1. MIROSLAV ŠUTEJ

2. KRISTINA JEIĆ

3. ŽELJKO PRSTEC

4. WINTON AFRIĆ

5. ŽENSKA ODAJA

(Nelka Bakliža, Loara Blažević, Ana Jakić-Divković, Dijana Kočica, Sanja Pribić i Mirta Savani Profeta)

6. ROBERT ZDARILEK

7. MIRJANA TOMAŠEVIĆ DANČEVIĆ

8. VLADIMIR MEGLIĆ

9. HANIBAL SALVARO

10. IVAN LACKOVIĆ CROATA

2003.

1. DAVORIN RADIĆ

2. IVAN KUDUZ

3. BORIS DEMUR, ŽELJKO JERMAN I VLADO MARTEK

4. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Vesna Bašljan Martinjak)

5. IZBOR IZ FUNDUSA GALERIJE DUBRAVA

6. VILKO ŽILJAK

7. MILAN ZORIČIĆ

8. VLADIMIR FILAKOVAC

2002.

1. IGOR RONČEVIĆ

2. GRUPA CONTRA

(Vladimir Blažanović, Tihomir Lončar, Vladimir Meglić, Goran Petrač, Velimir Rački, Davorin Radić i Petar Ujević)

3. ZLATKO ČULAR

4. DAMIR MEDVEŠEK

5. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Nenad Čulić, Ljerka Filakovac, Ivan Branko Imrović, Kristina Jeić, Svjetlan Junaković, Zlatko Nežić i Miro Vuco)

6. ŽELJKO SENEČIĆ

7. ANTUN KREŠIĆ

8. NIKOLA KOYDL

2001.

1. TIHOMIR LONČAR

2. LJERKA FILAKOVAC

3. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Ludmila Milica Biželj, Jerko Biško, Leonardo Budimilić Majnarić, Nenad Čulić, Ljerka Filakovac, Marija Gagić-Đaković, Ivan Branko Imrović, Kristina Jeić, Antun Krešić, Tomo Krmić, Zlatko Nežić, Vesna Pavičić, Željko Prstec, Velimir Rački i Ivan Roso)

4. ŽELIMIR BORIĆ

5. KERAMIČKI PEHARI 2001.

6. VATROSLAV KULIŠ

7. ROBERT ŠIMRAK

8. BOŽIĆ 2001.

(Leonardo Budimlić Majnarić, Zlatko Čular, Ljerka Filakovac, Josip Generalić, Zrinka Jurić Avmedoski, Antun Krešić, Ivan Lacković Croata, Zlatko Nežić, Željko Prstec, Velimir Rački, Davorin Radić, Ivan Roso, Ivica Šiško i Robert Zdarilek)

2000.

1. JAGOR BUČAN

2. KREŠIMIR T. KAPULICA, DORICA MATJAN I SVEBOR VIDMAR

3. HANIBAL SALVARO

4. LIKOVNOST – USKRS – ŠKOLA

5. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE 2000.

(Nenad Čulić, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Ivan Branko Imrović, Nikolina Ivezić, Kristina Jeić, Svjetlan Junaković, Irena Jurković, Zlatko Nežić, Velimir Rački i Diana Sokolić)

6. ZORAN GALIĆ

7. KORALJKA POLAČEK

8. TATJANA POLITEO

9. KERAMIČKI TANJURI 2000.

10. DRAGUTIN DADO KOVAČEVIĆ

11. BOŽIĆ 2000.

(Ivan Antolčić, Tomislav Dilber, Ljerka Filakovac, Zoran Galić, Kristina Jeić, Irena Jurković, Antun Krešić, Zlatko Nežić, Velimir Rački, Ivan Roso i Milijana Škarica)

1999.

1. VASILIJE JORDAN I DRAGICA CVEK-JORDAN

2. MILIJANA ŠKARICA

3. DANIEL BUTALA

4. GENERACIJA 1992.

(Fedra Balen, Aljoša Basarić, Ana Marija Franić, Marijana Galović, Krešimir Kapulica, Boris Kugler, Nikša Lalin, Dorica Matjan, Tatjana Pervan, Petar Šalić, Svebor Vidmar, Anastazija Vudnuk i Ivan Zafranović)

5. LUJ PINTARIĆ

6. ZDRAVKO ĐEREK

7. NIKOLINA IVEZIĆ

8. CARMEN BAČURA

9. KREŠIMIR TRUMBETAŠ

10. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Antun Crljen, Nenad Čulić, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Ljiljana Grohovac, Ivan Branko Imrović, Kristina Jeić, Irena Jurković, Antun Krešić, Tomo Krmić, Zlatko Nežić, Vesna Pavičić i Velimir Rački)

1998.

1. TRI GENERALIĆA

(Ivan, Josip i Goran Generalić)

2. MILENA LAH

3. ŽELJKO KARAULA

4. IVAN LACKOVIĆ CROATA

5. VATROSLAV KULIŠ

6. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Nikolina Ivezić, Irena Jurković i Roberta Vilić)

7. MIROSLAV ŠUTEJ

8. NIVES KAVURIĆ-KURTOVIĆ

1997.

1. DIANA SOKOLIĆ

2. MIROSLAV HUZJAK

3. IVANA BAUČIĆ-BRYNDZOVA

4. JASMINKA KONJEVIĆ

5. IRENA GAŠPARIĆ

6. HRVATSKI VELIKANI

(Zlatko Čular, Milena Lah, Tomislav Ostoja, Ante Starčević i Miro Vuco)

7. NENAD ČULIĆ

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Ludmila Milica Biželj, Antun Crljen, Nenad Čulić, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Ivan Branko Imrović, Kristina Jeić, Antun Krešić, Jasmina Konjević, Vladimir Kučina, Vatroslav Kuliš, Vlado Martek, Zlatko Nežić, Mladen Peranić i Velimir Rački)

9. MARICA MAVEC-TOMLJENOVIĆ

1996.

1. RATKO PETRIĆ

2. TAMARA BADER

3. VINKO FIŠTER

4. MARCELA MUNGER

5. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Ivan Branko Imrović, Kristina Jeić, Svjetlan Junaković, Bruno Kokot i Velimir Rački)

6. IVAN LACKOVIĆ CROATA

7. ŽELJKO PRSTEC

1995.

1. ZLATKO KAUZLARIĆ ATAČ

2. NINA KUJUNDŽIĆ

3. IVAN LACKOVIĆ CROATA

4. ZLATKO ČULAR

5. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Ivana Baučić-Bryndzová, Antun Krešić i Zlatko Nežić)

1994.

1. ALEKSANDAR AUGUSTINČIĆ

2. KRISTINA JEIĆ

3. DANIJEL ŠOKEC

4. STANKO POSAVEC

5. VLADO MARTEK

6. ZLATKO TUŠEK

7. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Kristina Jeić, Jasminka Konjević, Antun Krešić, Vladimir Kučina, Zlatko Nežić, Danijel Šokec i Miro Vuco)

8. ANTUN KREŠIĆ

9. SVETA NOĆ

(Aleksandar Augustinčić, Ivica Antolčić, Antun Crljen, Mate Grgić, Lidvina Luketa i Ivan Lacković-Croata)

1993.

1. DRAGICA CVEK-JORDAN

2. ZLATKO NEŽIĆ

3. OBITELJ FILAKOVAC

(Vladimir Filakovac, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac i Mirko Filakovac)

4. VLADIMIR PANDŽIĆ

5. MARIJA BRANKA KOŠKOVIĆ I MIROSLAV ŠUTEJ

6. HRID MATIĆ

7. IVICA PERCL

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Nenad Čulić, Vlasta Delimar, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Kristina Jeić, Svjetlan Junaković, Antun Krešić, Vladimir Kučina, Vlado Martek, Zlatko Nežić, Danijel Šokec i Miro Vuco)

9. ČETIRI ZAGREBAČKE UMJETNICE

(Vera Fischer, Milena Lah, Lidija Kašpar-Stranić i Ljerka Žingerlin)

10. BOŠKO RAŠICA

11. JOSIP GENERALIĆ

1992.

1. KREŠIMIR TRUMBETAŠ

2. 100 GODINA FOTOKLUBA ZAGREB

(Zvonimir Baričević, Nela Barišić, Predrag Bosnar, Marija Braut, Damir Bršnjak, Pavao Cajzek, Vlado Cizelj, Jozo Ćetković, Petar Dabac, Tošo Dabac, B. Deduš, Stojan Dimitrijević, Nado Ditjo, Danilo Dučak, Feđa Fatičić, August Frajtić, Milan Fuzy, Igor Gabrijelić, Dimitro Gebov, Darko Gereš, Zvonimir Golob, Boris Golub, Mladen Grčević, Zvonimir Grčman, Đuro Griesbasch, Vladimir Guteša, Ignac Habermuller, Vladimir Hlady, Željko Hlebec, Oto Hohnjec, Maks Horvat, Darko Horvatić, Neven Hrastek, Branko Hrkač, Romeo Ibrišević, Branko Jerneić, Marijan Jošt, Zvonko Jovanović, Zlatan Juras, Mladen Juičić, Neno Kezić, Lana Kindy, Branko Knez, Branko Kojić, Mitja Koman, Tomislav Kovačić, Milena Kralj, Marijan Kučan, Dražen Lapić, Mario Lenković, Vladko Lozić, Branko Luš, Daniela Lušin, Marijan Ljubić, Ivica Magyar, Nino Marcutti, Božo Marijančić, Tomislav Marmelić, Ivan Medar, Mario Medeotti, Krešimir Mehičić, Enes Midžić, Laura Mizner, Luka Mjeda, Andrija Orlić, Ivan Oršić, Milan Pavić, Slavka Pavić, Ivo Pedišić, Ladislav Petrović, R. I. Picer, Dražen Pomykalo, Ivan Posavec, Šime Radovčić, Ante Roca, Dragutin Skobe, Žorž Skrigin, Đuro Slako, Vladimir Solariček, Georg Skrulj, Ivica Sudnik, Marijan Szabo, Vlasta Šinka, Velimir Šipoš, E. K. Šmid, Erika Šmider, Oskar Šnur, Zlatko Šurjak, Krešimir Tadić, Ivica Tišljar, Mladen Tudor, Milislav Vesović, Josip Vranić, Nino Vranić, Dinko Vranković, Stanko Vrtovec, Zlata Vucelić, Vladimir Vučinović, Zvonimir Zagoda i Vilko Zuber)

3. RADOSLAV VILIČIĆ

4. HANIBAL SALVARO

5. RENATA CHALUPA-PRVAN

6. DIANA SOKOLIĆ

7. EUGEN KOKOT

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Ludmila Biželj, Nenad Čulić, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Zvonimir Gračan, Ivan Branko Imrović, Antun Krešić, Vladimir Kučina, Vlado Martek, Zlatko Nežić, Mladen Peranić, Miro Vuco i gosti: Leonardo Baksa i Vanja Karamtić)

9. IVAN LACKOVIĆ CROATA

1991.

1. VATROSLAV KULIŠ

2. LUKA ANTIČEVIĆ, MARGARETHA M. BAUER  I PETER RAUNIG

3. VLADIMIR POLIĆ

4. IVICA FIŠTER

5. MIRKO STOJIĆ

6. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Nenad Čulić, Antun Krešić, Vlado Martek, Miljenko Sekulić, Mladen Peranić i Miro Vuco)

7. IVICA PROPADALO

1990.

1. JURICA PUHAL0VIĆ

2. BOJANA ŠVERTASEK

3. MILENA LAH

4. TOMISLAV PETRANOVIĆ RVAT

5. GORAN PETRAČ

6. VESNA SOKOLIĆ

7. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Antun Krešić, Vlado Martek i Mladen Peranić)

8. KERAMIKA

9. JERKO BIŠKO I SOFIJA PENAVUŠA-NALETELIĆ

1989.

1. ANTUN KREŠIĆ

2. IVICA ŠIŠKO

3. MARIJA BRANKA KOŠKOVIĆ

4. IVAN LACKOVIĆ CROATA

5. RATIMIR PUŠELJA

6. VIKTOR ŠEST

7. RATKO PETRIĆ

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Quintino Bassani, Željka Bašlin, Cata Dujšin Ribar, Ljerka Filakovac, Bosiljko Kičevac, Marija Branka Košković, Antun Krešić, Vladimir Kučina, Ivan Lacković Croata, Mladen Peranić, Ivan Rabuzin, Josip Roca, Ljubo Škrnjug, Vesna Vinski i Dinko Vranković)

9. VLADIMIR HERCEG

1988.

1. MATO I MILAN GENERALIĆ

2. DARIO ORIOLI

3. LJERKA FILAKOVAC

4. VLADIMIR KOVAČIĆ

5. HAMO ČAVRK

6. IVAN GAŠPIĆ

7. IVICA PROPADALO

8. 20 GODINA GALERIJE DUBRAVA

9. MIROSLAV ŠUTEJ

10. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Slavko Andonić, Ludmila Biželj, Nanad Čulić, Kristina Jeić, Svjetlan Junaković, Antun Krešić, Tomo Krmić, Vatroslav Kuliš, Vlado Martek, Doroteja Meštrović, Drago Mihovec, Zlatko Nežić, Mladen Peranić, Ivan Pleić, Jasmina Podgorski i Vesna Vugrin)

1987.

1. NENAD ČULIĆ

2. ĐURO GRIESBACH

3. NINA KUJUNDŽIĆ

4. LIDIJA KAŠPAR-STRANIĆ

5. JOSIP GENERALIĆ

6. MIROSLAV ŠUTEJ

7. IVAN FILAKOVAC

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Slavko Andronić, Sandra Banić, Ludmila Biželj, Antun Crljen, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Ivan Branko Imrović, Vatroslav Kuliš, Zvonimir Lukačić, Vlado Makar, Vlado Martek, Stjepan Paulić, Mladen Peranić, Ivan Pleić, Marija Radoš-Hegedušić, Srećko Režek i Antun Krešić)

9. ANTUN KOVAČIĆ

10. MARKO ČOLIĆ

1986.

1. MARTIN MEHKEK

2. JERKO BIŠKO I MARIJA RADOŠ-HEGEDUŠIĆ

3. STANKO VRTOVEC

4. VLADO MARTEK

5. ZORAN GALIĆ

6. VATROSLAV KULIŠ

7. JOSIP GENERALIĆ

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Vjekoslav Antunović, Ludmila Biželj, Antun Crljen, Nenad Čulić, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Marija Hegedušić-Radoš, Svjetlan Junaković, Jelena Juravić, Antun Krešić, Vladimir Kučina, Vlado Martek, Stjepan Međimorec, Marcela Munger, Stjepan Paulić, Mladen Peranić, Jasna Ranogajec-Friščić i Vladimir Tuđa)

9. ZVONIMIR ŠEPAT

10. KERAMIKA

11. DIMITRIJE POPOVIĆ

1985.

1. SLAVKO MARIĆ

2. BARA MUSTAFA

3. DUBRAVKA BABIĆ I JASENKA TUĆAN

4. HAMO ČAVRK

5. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

6. MLADEN PERANIĆ

7. SAVA SEKULIĆ

8. IVAN RABUZIN

9. ANTUN KREŠIĆ

10. MAJA ARČANIN I VESNA VINSKI

1984.

1. MATIJA SKURJENI

2. MARCELA MUNGER

3. EDITH MERLE, BOJANA ŠVERTASEK I BRANKA UZOR

4. ZLATNI KIST 83 – GRUPA 69

(Milan Knežević, Vanja Kuljerić i Anton Stašić)

5. HAJRUDIN KUJUNDŽIĆ

6. FOTOKLUB ZAGREB 1894.-1984.

(Mitja Koman, Branko Marinkov i Vladimir Vučinović)

7. MARIJA BRANKA KOŠKOVIĆ

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Nenad Čulić, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Zorka Ferko, Vladimir Kučina, Vatroslav Kuliš, Marcela Munger, Marija Radoš-Hegedušić, Mladen Peranić i Miro Vuco)

9. DRAGICA LONČARIĆ I NADA ŠVEGOVIĆ-BUDAJ

10. FRANCISKA PETELINŠEK

11. DALIBOR JELAVIĆ I HAMO ČAVRK

1983.

1. ZVONIMIR ŠEPAT

2. 15. GODINA GALERIJE DUBRAVA

3. ČELIK I NAFTA

4. MUZEJSKI PLAKAT

5. ĐURO VARAT

6. VIKTOR GORIČAN I VELIBOR MAČUKATIN

7. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Vladimir Kučina, Vlado Martek i Mladen Peranić)

8. JASNA RANOGAJEC-FRIŠČIĆ

9. MARIO VILHAR

1982.

1. MITJA KOMAN

2. IVAN LESIAK

3. VERA FISCHER

4. IZRAŽAJ NAIVNIH

(Vid Skendrović i Jože Volarič)

5. MILENA LAH

6. IV. SVIBANJSKI SALON NAIVE

(Josip Generalić, Ivan Lacković Croata, Ivan Rabuzin, Karel Umek Kazoli, Ivan Večenaj, Mladen Vukelić Moro, Drago Belina, Dragica Belković, Josip Bićanić, Mirko Borščak, Zdenko Grgeljac, Zlatko Grgeljac, Midhat Midho Hrnčić, Franjo Kovačić, Đorđe Kreća, Nedjeljko Mušac, Zvonimir Pasanović, Drago Sminderovac, Josip Šimić, Stjepan Škvorić, Mirko Šolaja, Mato Tijardović, Krešimir Trumbetaš, Jozo Vila, Jože Volarič, Vjekoslav Žnidarec)

7. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

8. FRANJO KLOPOTAN

9. VATROSLAV KULIŠ I BORIS ŠVALJEK

10. IVAN LACKOVIĆ CROATA I MATEJ LACKOVIĆ

1981.

1. JADRANKA FATUR

2. IZRAŽAJ NAIVNIH

(Jerko Biško i Mirko Borščak)

3. DAN ŽENA

(Vera Fischer, Lidija Kašpar-Stranić i Vesna Vinski)

4. IZRAŽAJ NAIVNIH

(Ivica Fišter i Franjo Kovačić)

5. IVAN LOVRENČIĆ

6. NENAD OPAČIĆ

7. AUSTRIJSKI DRVOREZ DANAS

(Christof Donin, Linde Waber, Hans Fronius, Erich Steininger, Johannes Wanke, Herbert Fladerer, Anton Watzl, Egon Wucherer, Franz Traunfellner, Wilfried Zimmermann, Robert Hammerstiel, Hans Plank, Franz Jansky, Hubert Pointer, Rupert Vogelauer, Josef Hofer, Kurt Ingerl i Eva Choung-Fux)

8. HANIBAL SALVARO

9. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Vjekoslav Antunović, Antun Crljen, Rajko Đurin, Zdravko Galić, Marija Hegedušić-Radoš, Vjekoslav Ivezić, Vladimir Kuharić, Vladimir Makar, Marcela Munger, Marijan Novak, Mladen Peranić, Ivica Percl, Damir Posilović, Mirko Rafaj, Dubravko Volarić, Ivica Volarić, Miro Vuco, Ljerka Filakovac, Miroslav Tučkorić, Vinko Šimić, Ivan Grubić, Majda Kaunic i Renata Krčelić)

1980.

1. ZDRAVKO ĆOSIĆ

2. IZRAŽAJ NAIVNIH

(Ivka Matina-Marinković, Drago Sminderovac i Mladen Vukelić Moro)

3. MAJKA, DIJETE, IGRA

(Borka Avramova, Dragica Cvek-Jordan, Nives Kavurić-Kurtović, Marica Mavec-Tomljenović i Tonka Petrić)

4. RATKO PETRIĆ

5. TROJICA NAGRAĐENIH

(Marojica Mitrović, Lukša Peko i Pero Santić)

6. EDITH MERLE

7. PREDRAG GOL

8. IVAN LACKOVIĆ CROATA

9. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Ljerka Filakovac, Ivan Filakovac, Nikola Kranjc, Vladimir Kučina, Vatroslav Kuliš, Mladen Peranić i Miro Vuco)

10. ČELIK I NAFTA

1979.

1. MANGELOS

2. MIRO VUCO

3. IVAN LACKOVIĆ CROATA

4. GRUPA JUNIJ (LJUBLJANA)

(Tone Demšar, Stane Jagodič, Enver Kaljanac, Kazuo Kitajima, Ratimir Pušelja, Boštjan Putrih i Vlasta Zabransky)

5. LJERKA FILAKOVAC

6. LJUBOMIR STAHOV

7. IVICA ŠIŠKO

8. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Vjekoslav Antunović, Majda Kaunic, Jelena Juravić, Marcela Munger, Miro Vuco, Mladen Peranić, Antun Tomaš, Vjenceslav Medić, Nikola Kranjc, Josip Kolar, Zorko Vedrina, Antun Crljen, Marija Hegedušić-Radoš, Vlado Martek, Branko Kaić, Vatroslav Kuliš i Ljerka Filakovac)

9. MARIJANA MULJEVIĆ

1978.

1. IVICA ANTOLČIĆ

2. RASEMA SELIMOVIĆ

3. IZRAŽAJ NAIVNIH

(Dragica Belković, Bara Mustafa, Franciška Petelinšek, Kata Vizvari, Marica Mavec-Tomljenović)

4. MLADEN PERANIĆ

5. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE

(Vjekoslav Antunović, Ljudmila Biželj, Ivan Filakovac, Ljerka Filakovac, Mirko Filakovac, Vladimir Filakovac, Vesna Imriš-Stančić, Majda Kaunic, Nikola Kranjc, Ivan Kuzmiak, Alfred Lojevski, Stjepan Međimorec, Marija Mikulčić, Marija Novak, Mladen Peranić, Mladen Puškaš-Đegerec, Marija Radoš-Hegedušić, Antun Tomaš, Zlatko Župetić i Miro Vuco)

6. EUGEN KOKOT

7. LIKOVNA KOLONIJA PRIMOŠTEN

(Constantini Ernani, Željko Hegedušić, Lidvina Luketa, Ratko Petrić, Marijana Muljević)

8. 10 GODINA GALERIJE DUBRAVA

9. MIROSLAV ŠUTEJ

10. STIPE NOBILO

11. JOSIP GENERALIĆ

1977.

1. VIRGILIO GIURICIN

2. ALBINA KUDELJNJAK I KREŠIMIR TRUMBETAŠ

3. QUINTINO BASANI I LJUBOMIR KARINA

4. NADINA VATOVEC

5. IVAN RABUZIN

6. VILKO ŽILJAK

7. ZLATKO ČULAR I VASILIJE JORDAN

8. HAJRUDIN KUJUNDŽIĆ

9. IVO FRIŠČIĆ

1976.

1. DRAGO SMINDEROVAC I MLADEN VUKELIĆ MORO

2. ROBERT ZEPPEL SPERL

3. LIDIJA KAŠPAR-STRANIĆ

4. BOJAN STRANIĆ I IVAN ŠVERTASEK

5. MARICA MAVEC-TOMLJENOVIĆ

6. FRANJO KOVAČIĆ I IVKA MATINA-MARINKOVIĆ

7. IVAN LACKOVIĆ CROATA I MATEJ LACKOVIĆ

8. MIRA LIČEN

9. IVAN GENERALIĆ I JOSIP GENERALIĆ

10. ORLANDO MOHOROVIĆ

1975.

1. JOSIP ŠKERLJ

2. GRUJO GOLIJANIN

3. MARIJA BRANKA KOŠKOVIĆ

4. RATKO PETRIĆ

5. MLADEN PERANIĆ

6. INGRID OPITZ

7. MIROSLAV ŠUTEJ

8. MIRKO STOJIĆ I NEVENKA ŠAFRANIĆ-MACOLIĆ

9. LJERKA ŽINGERLIN

10. VESNA PRICA

11. VID SKENDROVIĆ

1974.

1. JASNA FRIŠČIĆ

2. MATIJA SKURJENI

3. PERO MANDIĆ I DRAGO BELINA

4. IVAN RABUZIN

5. TOMISLAV PETRANOVIĆ-RVAT

6. LIKOVNA SEKCIJA ZET-a

(Antun Kralj, Željko Kosović, Marija Krpan, Srećko Krznarić, Vito Majić, Darije Peroš, Damir Pilipić, Mile Prpa, Marija Sirotković, Antun Tomaš, Miljenko Vrač i Branko Živković)

1973.

1. VERA FISCHER

2. KREŠIMIR TRUMBETAŠ

3. DIMITRIJE DIMITRIJEVIĆ

4. NATAŠA CETINIĆ

5. VESNA VINSKI

6. VLASTA KUKAL

7. PET GODINA GALERIJE DUBRAVA

1972.

1. IVO FRIŠČIĆ

2. SLOBODAN UMJETNIČKI SAVJET

(Sonja Braović, Dragica Cvek-Jordan, Dina Hohšteter, Nives Kavurić-Kurtović, Milena Lah, Dafne Perković-Planinić, Đurđena Zaluški-Haramija)

3. EDITA JUGOVIĆ

4. MARCEL BAČIĆ

5. IVAN KUZMIAK

6. RUDOLF SCHÖNWALD

7. RATKO PETRIĆ

8. BORKA AVRAMOVA I SVETOZAR DOMIĆ

1971.

1. PODRAVSKI NAIVNI KRUG MOLVE

(Đuro Jakovčić, Josip Kovačić, Barbara Percač, Milan Nađ, Ivan Popec i Martin Kopričanec)

2. KOSARA CRNKOVIĆ

3. MIROSLAV ŠUTEJ

4. DRAGUTIN JURAK

5. TONKA PETRIĆ

6. IVAN KUDUZ I EMIL ROBERT TANAY

7. VINKO FIŠTER

8. HELMUT BÖNITZ I HENRY HINSCH

1970.

1. MARIJA BRANKA KOŠKOVIĆ

2. JORG HORNBERGER

3. GRUJO GOLIJANIN

4. BRANKO PARADIS

5. DJEČJI CRTEŽ

6. JOSIP TURKOVIĆ

7. IVAN LACKOVIĆ CROATA I BOŽENA ŠTIH-BALEN

8. WASIL IVANOFF

9. SLOBODAN TADIĆ

10. VANJA KAVURIĆ

1969.

1. VINKO BAVČEVIĆ

2. RENATA CHALUPA I VERA FISCHER

3. IVAN KUZMIAK

4. BORIS CIKALOVSKI

5. MIROSLAV ŠUTEJ

6. DORA HERSEN-CASTRO

7. VATROSLAV KULIŠ

8. IVO ĐUROVIĆ

9. SLAVKO MARIĆ

10. HUGO MONDECAR

11. SLIKARSKA KOLONIJA NA VOĆARSKOJ

(Mato Benković, Dragica Cvek-Jordan, Vilko Gecan, Viktor Goričan, Živko Haramija, Vasilije Jordan, Milena Lah, Ivan Lesiak, Velibor Mačukatin, Vanda Mayer, Pavao Perić, Mirko Rački, Rudolf Martinović, Valerije Michielli, Josip Poljan, Branko Ružić, Slavko Šoša i Đurđena Zaluški Haramija)

1968.

1. NIVES KAVURIĆ-KURTOVIĆ

2. IVAN LOVRENČIĆ