Program Dana Dubrave 2019.

7. – 10. lipnja 2019.

Narodno sveučilište Dubrava, Kulturni centar, Dubrava 51 a

7. lipnja, petak, 12.00 sati, mala dvorana, Kulturni centar, Dubrava 51 a
Svečana sjednica Vijeća gradske četvrti Donja Dubrava i Vijeća gradske četvrti Gornja Dubrava

7. lipnja, petak, 20.00 sati, predvorje, Kulturni centar, Dubrava 51 a
Koncert na dar: Zorica Kondža – pratnja: Joško Banov, glasovir i Denis Matan, gitara, ulaz slobodan uz predočenje ulaznice

8. lipnja, subota, 9.00 sati, Kulturni centar, Dubrava 51 a
Dubravačko kulturno jutro – Kava u Kulturnjaku uz džez, predstava Ezop u crticama Dječjeg kazališta Dubrava, sajam ekoproizvoda i udruga, kreativna ponuda na štandovima, tamburaško sijelo, hodač na štulama, zibalica baka Ruža Klimalić, natjecanje u “Čovječe, ne ljuti se” uživo, radionica i natjecanje u gađanju lukom i strijelom za djecu, voditelj: Davor Dretar Drele

8. lipnja, subota, 11.00 sati, mala dvorana, Kulturni centar, Dubrava 51 a
Animafest 2019. – projekcija dječjih kratkometražnih animiranih filmova, ulaz slobodan

8. lipnja, subota, 21.30 sati, Park dubravskih branitelja
Stand up show: Željko Pervan – Predsjednička kampanja

8. lipnja, subota, 10.00 – 22.00 sata, Dječje kazalište Dubrava, Cerska 1
DJEČJI KAZALIŠNI MARATON
10.00 – Ježeva kućica / Cvita Pastuović / Dramski studio DKD
11.00 – Carevo novo ruho / Stela Švob / Dramski studio DKD
12.30 – Postolar i vrag / Iva Lehunšek Panić / Dramski studio DKD
19.00 – Dječja igra u šest slika / Iva Lehunšek Panić / prema djelu Grigora Viteza Plava boja snijega / Dramski studio DKD
20.00 – Scenska igra u dva čina / Zoran Skalicki / prema djelu Fadila Hadžića Političko vjenčanje / Dramski studio DKD
Za sve predstave ulaz slobodan

9. lipnja, nedjelja, 11.00 sati, mala dvorana, Kulturni centar, Dubrava 51 a
Animafest 2019. – projekcija dječjih kratkometražnih animiranih filmova, ulaz slobodan

9. lipnja, nedjelja, 20.00 sati, predvorje, Kulturni centar, Dubrava 51 a
Pjevamo s Emilijom Kokić – produkcija škole pjevanja

10. lipnja, ponedjeljak, 20.00 sati, Kulturni centar, Dubrava 51 a
41. LIKOVNI ŽIVOT DUBRAVE – otvorenje tri izložbe
Vlasta Žara / Galerija Kontrast
Vesna Pleše / Fotogalerija Dubrava
Dražen Lapić, Ivor Lapić, Saša Ćetković, Josip Ćetković / Galerija Vladimir Filakovac

 

1. – 24. lipnja 2019.

PROGRAM plus

1. lipnja, subota, 11.00 sati, mala dvorana, Kulturni centar, Dubrava 51 a
Animafest 2019. – Veliki Zli Lisac i druge priče, projekcija filma, ulaz slobodan

2. lipnja, nedjelja, 11.00 sati, mala dvorana, Kulturni centar, Dubrava 51 a
Animafest 2019. – Veliki Zli Lisac i druge priče, projekcija filma, ulaz slobodan

2. lipnja, nedjelja, 19.00 sati, predvorje male dvorane, Kulturni centar, Dubrava 51 a
Alabama Sounds of Joy – ansambl iz SAD-a, koncert gospel glazbe, ulaz slobodan

2. lipnja, nedjelja, 16.00 sati, Palma 38
Dan Čulinca – kulturno-umjetnički i sportsko rekreativni program, organizator Mjesni odbor Čulinec

6. lipnja, četvrtak, 19.00 sati, mala dvorana, Kulturni centar, Dubrava 51 a
Amatersko kazalište: Gradska kavana – regule za lepo ponašati se, redatelj Vinko Štefanec, izvodi dramska skupina KUD-a Ruža Prigorja

11. lipnja, utorak, 19.00 sati, predvorje male dvorane, Kulturni centar, Dubrava 51 a
Klinček stoji pod oblokom – koncert Tamburaškog ansambla Dubrava i Dječjeg folklora Dubrava, voditelji Dražen Šoić i Vlatka Hlišć

15. lipnja, subota, 18.00 sati, Fabijanićeva bb, jezero hrvatskih branitelja
Dan granešinskih novaka / organizator KUD Ruža Prigorja

15. lipnja, subota, 18.00 sati, velika dvorana, Cerska 1
Popevaju lepo tak – večer folklora KUD-a Valentinovo i gostiju

23. lipnja, nedjelja 19.00 sati, Dubrava, Perivoj Ivane Brlić Mažuranić
21. Ivanje u Dubravi – nastup kulturno-umjetničkih društava i paljenje krijesa, sudjeluju KUD Rečica iz Rečice, KUD Valentinovo, KUD Dubrava, KUD Žepče, KUD Ljudevit Gaj iz Mača / Tamburaški intermeco: TS Tamburgeri iz Markuševca

24. lipnja, ponedjeljak, 10.00 sati, Park dubravskih branitelja
U povodu Dana državnosti, polaganje vijenaca ispred spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu / organizator Udruga veterana 145. brigade Hrvatske vojske


SPORT/REKREACIJA

11./12. svibnja, subota i nedjelja, 10.00 sati, Sportska dvorana Dubrava, Gjure Prejca 2
Zagreb dance grand prix – bodovni i otvoreni turnir u standardnim i latinoameričkim plesovima

29. svibnja, srijeda, 8.00 sati, igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4
Nogometni turnir u povodu Dana branitelja grada Zagreba za osnovne škole Dubrave / organizator HVIDR-a Dubrava

7. lipnja, petak, 8.00 sati, igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4
Turnir u nogometu / organizator NK Studentski grad

8. lipnja, subota, 9.00 sati, Sportska dvorana Dubrava, Koledinečka bb
Košarkaški turnir / organizator Košarkaški klub Dubrava

8. lipnja, subota, 9.00 sati, igralište NK Dubrava
Turnir u nogometu – Zagići (rođeni 2011.) / organizator NK Dubrava TIM Kabel

8. lipnja, subota, 10.00 sati, Novi retkovec
Dan dobrih susjeda Novi Retkovec / organizator Društvo športske rekreacije ”Šport za sve” Novi Retkovec

8. lipnja, subota, 10.00 sati, SRC Grana Klaka
Turnir u šahu / organizator Šahovski klub Dubrava

8. lipnja, subota, 10.00 sati, Grad mladih
Turnir u streličarstvu – In memoriam Zlatko Glavanović – glavir / organizator Streličarski klub Dubrava

8. lipnja, subota, 12.00 sati, Sportska dvorana Dubrava, Koledinečka bb
Rukometni turnir / organizator Rukometni klub Dubrava

9. lipnja, nedjelja, 10.00 sati, Mjesni odbor Studentski grad, Vile Velebita 10/3
Šahovski turnir / organizator Šahovski klub Hrvatski branitelj 90 – 96

9. lipnja, nedjelja, 8.00 sati, igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4
Turnir u nogometu / organizator NK Studentski grad

15./16. lipnja,  subota i nedjelja, 8.00 sati, igralište NK Studentski grad, Gjure Prejca 4
Turnir u nogometu – mlađi pioniri / pioniri / organizator NK Studentski grad

15./16. lipnja,  subota i nedjelja, 8.00 sati, Čulinec
Važno je imati san – nogomet nas povezuje – 8. međunarodni tradicionalni turnir Čulinec / organizator NK Čulinec

16. lipnja, nedjelja, 8.00 sati, Branimirova ulica
Autoslalom utrka – 13. nagrada Dana Dubrave / organizator Auto klub Dubrava

23. lipnja, nedjelja, 10.00 sati, Mjesni odbor Studentski grad, Vile Velebita 10/3
Šahovski turnir / organizator Šahovski klub Hrvatski branitelj 90 – 96

28., 29. i 30. lipnja, petak-nedjelja, 9.00 sati, Prominska bb
Dani dupca – memorijalni turnir u boćanju Zlatko Sečen


*Organizator zadržava pravo izmjene programa.