Program male dvorane KC-a

PROGRAM – TRAVANJ 2015.

8. travnja, srijeda
mala dvorana i predvorje
10.00 – 14.00 h
Edukativni program skloništa za nezbrinute životinje grada Zagreba – Dumovec

9. travnja, četvrtak
mala dvorana
18.30 h
Filmski četvrtak: Kino u školi, filmske projekcije i razgovori o filmu za osnovne škole

13. travnja, ponedjeljak
predvorje male dvorane
18.00 h
Izložba radova dječjeg vrtića Bukovac

Galerija Vladimir Filakovac
19.00 h
Otvorenje izložbe: Edo Anušić i Vinka Mortigjija Anušić

15. travnja, srijeda
Kulturni centar
10.00 – 17.00 h
5. susret Grundtvig obrazovnog partnerstva: Pre-oblikuj svoje susjedstvo

mala dvorana
18. 30 h
Likovna srijeda: Claude Monet, voditeljica Ivana Krušec Rubić, prof. pov. umj.

16. travnja, četvrtak
mala dvorana
18.30 h
Filmski četvrtak: Kino u školi, filmske projekcije i razgovori o filmu za osnovne škole

17. travnja, petak
Kulturni centar
10.00 – 17.00 h
5. susret Grundtvig obrazovnog partnerstva: Pre-oblikuj svoje susjedstvo: foto radionice, izrada vertikalnih vrtova.

mala dvorana
19.30 h
Koncert – L’abeille, Ivana Galić, vokal, Darko Horvat, gitara, Nenad Resnik, električna gitara, Aleksandar Vešić, bas gitara, gost Filip Novosel, tambura /soul, bleus, jazz/

velika dvorana, Cerska 1
17.00 h
Slavonija u krilu Zagreba, glazbeno-poetski program, voditelji Lidija Puđak i Damir Pilko
ulaz slobodan

18. travnja, subota
Kulturni centar
9.00 – 14.00 h
Dani ekokulture, Kreativna subota, EkoFestiVal, Dan Ivane Brlić Mažuranić, 5. susret Grundtvig obrazovnog partnerstva: Pre-oblikuj svoje susjedstvo: otvorenje izložbe fotografija nastalih na projektu

20. travnja, ponedjeljak
Fotogalerija Dubrava
19.00 h
Otvorenje izložbe: Dražen Lapić, Hrvoje Serdar, Igor Šeler i Siniša Uštulica

21. travnja, utorak
mala dvorana
18.30 h
Tribina utorkom: UNESCO-va kulturna baština u Hrvatskoj – Gradska jezgra Trogira, voditeljica Martina Božić, pof. pov. umj.

22. travnja, srijeda
mala dvorana
19.00 h
Književna srijeda: promocija zbirke pjesama Uzaludan bijeg Đurđice Runtas

23. travnja, četvrtak
mala dvorana
18.30 h
Filmski četvrtak: Kino u školi, filmske projekcije i razgovori o filmu za osnovne škole

25. travnja subota
predvorje male dvorane
10.00-13.00 h
Ususret Danu plesa – plesne radionice
Tehnička kultura  Dubrava – Memorijal Ivan Špiljak, izložbe, radionice

27. travnja, ponedjeljak
predvorje male dvorane
18.00 h
Otvorenje izložbe Franciska Topolovec i Karlo Hečimović

28. travnja, utorak
mala dvorana
20.00 h
Tribina: Upoznajmo redovnike i redovnice s kojima živimo – Isusove male sestre, moderatorica dr. sc. Tanja Baran


SVEUČILIŠTE PRIDRŽAVA PRAVO PROMJENE PROGRAMA.


NARODNO SVEUČILIŠTE DUBRAVA

10040 Zagreb, Cerska 1, tel. 2050 030; faks 2050 051

KULTURNI CENTAR
Dubrava 51 a, tel. 2050 050; faks 2050 051
E-pošta: ns-dubrava@ns-dubrava.hr