Program male dvorane KC-a

OŽUJAK 2013.

MALA DVORANA, Kulturni centar, Dubrava 51 a

 

1. ožujka, petak u 19.30 h
koncert  – Srđan Depolo, večer šansona

6. ožujka, srijeda u 19.30 h
Kazališna srijeda : Kazalište Svarog – Gospodja ministarka v Svetom Ivanu, glume: M. Ivica, M. Lanović, S. Nizek, D. Kavelj, T. Svetić, D. Sidor, režija: Dubravko Sidor

7. ožujka, četvrtak u 18.30 h
Filmski dokumentarizam – projekcija: Prosvijetljeni
(Living Luminaries), redatelj Larry Kurnarsky, trajanje 92′ – ulaz slobodan

12. ožujka, utorak u 18.00 h
Dani frankofonije, koncert u organizaciji veleposlanstva Rumunjske

13. ožujka, srijeda u 18.30 h
Likovna tribina – Mitologija kroz likovnu umjetnost, voditeljica Martina Božić, prof. pov. umj.

14. ožujka, četvrtak u 18.30 h
Filmski dokumentarizam – projekcija: U početku bijaše svjetlo (Am Anfang war das Licht), režija: P. A. Straubinger, trajanje 89′

15. ožujka, petak u 19.30 h
Putevima hrvatske marijanske baštine (Dubrovačka renesansa), predavanje, film, koncert, voditeljica Hrvojka Mihanović Salopek, glasovir i Nedjeljka Salopek, violina

19. ožujka, utorak u 18.30 h
Znanstveni utorak: ekotribina o solarnoj energiji

u 19.30 h – Radionica izrade malih kućnih solarnih panela

20. ožujka, srijeda 10.00 – 13.00 h
Među šarenim koricamaProljetno – jurijevski mitološki kontekst s uskrsnim razdobljem -    interaktivni program za OŠ, voditeljica Lidija Bajuk
- likovne radionice na temu Uskrsa, voditeljica Ivana Vratarić

u 18.30 h Književna srijeda – Tatjana Lukić – Jeka u ogledalu, promocija zbirke pjesama, moderatorica dr. Ružica Filipović

21. ožujka, četvrtak 10.00 – 13.00 h
Među šarenim koricamaProljetno – jurijevski mitološki kontekst s uskrsnim razdobljem - interaktivni program za OŠ, voditeljica Lidija Bajuk
- likovne radionice na temu Uskrsa, voditeljica Ivana Vratarić

u 18.30 h – Filmski dokumentarizam – projekcija: Voda: esencija života (Flow: For Love of Water), režija Irena Salina, trajanje 83′

u 20.00 h – radionica Eko kluba – Analiza vode / kakvu vodu pijemo?

22. ožujka, petak 10.00 – 13.00 h
Među šarenim koricamaProljetno – jurijevski mitološki kontekst s uskrsnim razdobljem -    interaktivni program za OŠ, voditeljica Lidija Bajuk
- likovne radionice na temu Uskrsa, voditeljica Ivana Vratarić

26. ožujka, utorak u 18.30 h
Tribina: Razgovori o fotografiji – neka iskustva i pogledi, voditelj Vinko Šebrek, počasni predsjednik foto kluba Zagreb

 

PREDVORJE  MALE DVORANE

11. ožujka, ponedjeljak
9.00 – 12.00 h Uskrsne radionice za OŠ: Tradicionalno oslikavanje pisanica iz Čučerja (za organizirani dolazak)

12. ožujka, ponedjeljak
9.00 – 12.00 h Uskrsne radionice za OŠ: Izrada „Uskrsnog pilića“ u origami tehnici (za organizirani dolazak)

13. ožujka, ponedjeljak
9.00 – 12.00 h Uskrsne radionice za OŠ: Tradicionalno oslikavanje pisanica iz Čučerja (za organizirani dolazak)

14. ožujka, ponedjeljak
9.00 – 12.00 h Uskrsne radionice za OŠ: Izrada „Uskrsnog pilića“ u origami tehnici (za organizirani dolazak)

15. ožujka, ponedjeljak
9.00 – 12.00 h Uskrsne radionice za OŠ: Tradicionalno oslikavanje pisanica iz Čučerja (za organizirani dolazak)

 

SUBOTOM U KULTURNOM CENTRU

9. ožujka, subota 10.00 – 13.00 h
SAJAM  KREATIVNOSTI

23. ožujka, subota 9.00 – 14.00 h
USKRSNA SUBOTA I USKRSNI EKO SAJAM

10.00 h
radionica  Eko kluba – Izrada recikliranog papira

 

GALERIJA VLADIMIR FILAKOVAC

18. ožujka, ponedjeljak u 19.00 h
otvorenje uskrsne izložbe Vladimira Blažanovića
- glazbeni nastup Čedomira Antolića
- radionica tradicijskog oslikavanja pisanica iz Čučerja

 

_______________________________________

Cijena ulaznica:

  • za kazališne predstave 40,00 kn
  • djeca i umirovljenici 20,00 kn

Blagajna je otvorena 1 sat prije početka programa.

Rezervirati ulaznice možete radnim danom od 9 do 16 sati na telefon 2050 030 i 2050 050 uz njihovo preuzimanje 30 minuta prije otvaranja blagajne.

 

SVEUČILIŠTE PRIDRŽAVA PRAVO PROMJENE PROGRAMA.