Program male dvorane KC-a

PROGRAM

LISTOPAD – STUDENI – PROSINAC 2013.

MALA DVORANA

22. listopada, utorak
19.30 h  Popularna znanost: Nordijsko hodanje – vaš put prema skladu, predavačica Silvija Zoković, prof. kineziologije

23. listopada, srijeda
19.30 h  Kazališna srijeda: Singerica –  režirala i glumi Jagoda Kralj Novak, glazba  Vid Novak

25. listopada, petak
19.30 h  Glazbeni petak: Jazz, nastupa Hrvoje Vranko, jazz  klavirist

28. listopada, ponedjeljak
18.00 h  Predavanje u povodu Svjetskog dana moždanog udara: Mozak koji traje, predavač Vida Demarin, akademkinja

29. listopada, utorak
18.30 h  Popularna znanost: Nacionalni parkovi EU – NP Hohe Tauern (Austrija), predavačica: Najla Kajtezović, prof.

4. studenoga, ponedjeljak
19.00 h  Promocija knjiga braće Buđanovac – “Priča o nama” Nebojše Buđanovca i   “Putujući ratnik” Aleksandra i Nebojše Buđanovca, moderatoricaVladimira Šimić, gosti Nebojša Buđanovac, Vladimir Jakolić i Ratko Ostojić, glazbena pratnja Polona Oblak, Slovenija, citate će čitat glumac Marko Hrgešić

5. studenoga, utorak
18.30 h  Popularna znanost: Nacionalni parkovi EU – NP Triglav (Slovenija),  predavač: Ivan Tekić, prof.

7. studenoga, četvrtak
18.30 h  Filmski četvrtak: Čudovišta sa sveučilišta ( Monsters Unioversity),  2013., SAD, 102 min., animirani, sinkronizirani
20.00 h Ciklus hrvatskog filma: Cvjetni trg, 2012., 105 min., hrvatska  kriminalistička drama

12. studenoga, utorak
18.30 h  Popularna znanost: Nacionalni parkovi EU – NP Vanoise (Francuska), predavač: Ivan Tekić, prof.

13. studenoga, srijeda
18.30 h  Likovne tribine – ciklus predavanja o suvremenoj umjetnosti: Performans i  izvedbene umjetnosti kroz drugu polovicu 20. stoljeća / Kraj slikarstva  ili neki novi počeci?,  predavačica Ivana Meštrov

14. studenoga, četvrtak
18.30 h  Filmski četvrtak: Zagonetni dječak, 2013.,  88 min, hrvatski dječji film
20.00 h  Ciklus hrvatskog filma: Pismo čaći, 2012., 72 min., hrvatska drama

18. studenoga, ponedjeljak
17.30 h  Tribina Centra za socijalnu skrb  – Dubrava: Značaj udomiteljstva djece i odraslih

19. studenoga, utorak
18.30 h  Popularna znanost: Nacionalni parkovi EU – NP Stabbursdalen (Norveška), predavačica: Najla Kajtezovic, prof.

20. studenoga, srijeda
19.30 h  Kazališna srijeda: HIT TEATAR – Vlaška posla, glume: Jadranka Elezović, Matea Elezović i Ana Gruica, režija: Filip Povrženić

21. studenoga, četvrtak
18.30 h  Filmski  četvrtak:  Žaboglavi Živko, 2013., 78 min., animirani film, sinkronizirano
20.00 h  Ciklus hrvatskog filma: Svećenikova djeca, 2013., 97 min., hrvatska komedija

26. studenoga, utorak
18.30 h  Popularna znanost: Nacionalni parkovi EU – NP Peak District  (V. Britanija), predavačica: Najla Kajtezovic, prof.

28. studenoga, četvrtak
18.30 h  Filmski četvrtak: The Croods, 2013.,SAD, 98 min., animirani, sinkronizirano
20.00 h  Ciklus hrvatskog filma: Zagrebačke priče, 2009., 110 min, omnibus kratkometražnih igranih filmova

29. studenoga, petak
19.30 h  Glazbeni petak: Dunja Knebl i etnobend Kololira (Danijel Maoduš, Marin Turšić, Hrvoje Ban)

3. prosinca, utorak
18.30 h  Popularna znanost: Nacionalni parkovi EU – NP Gran Paradiso (Italija), predavač: Ivan Tekić, prof.

4. prosinca, srijeda
19.30 h  Kazališna srijeda: TRAG CRVENO – SLOBODNI POKRET – Adam i ona, glume Adam Končić  i Oliver Belošević, režija Adam Končić

5. prosinca, četvrtak
18.30 h  Filmski četvrtak: Gru na super tajnom zadatku, 2013., SAD, 98 min., animirani, sinkronizirano
20.00 h  Ciklus hrvatskog filma: Zagrebačke priče 2, 2012., 100 min, omnibus kratkometražnih igranih filmova

9. prosinca, ponedjeljak
19.30 h Godišnja produkcija Škole crtanog filma ‘’Dubrava’’ i filmske  djelatnosti Narodnog sveučilišta Dubrava

10. prosinca, utorak
19.30 h  Popularna znanost: Žensko zdravlje – kojim putem krenuti, predavačica: Silvija Zoković, prof. kineziologije

12. prosinca, četvrtak
18.30 h  Filmski četvrtak: Štrumpfovi 2, 2013., SAD, 105 min., animirani, sinkronizirano

17. prosinca, utorak
19.30 h  Popularna znanost: Zdrava kralježnica – možemo li sami kreirati cjeloviti program?, predavačica Silvija Zoković, prof. kineziologije

19. prosinca, četvrtak
18.30 h  Filmski četvrtak: Epic: čuvari šume – tajanstveni svijet, 2013., SAD,  102 min., animirani, sinkronizirano

20.  petak, prosinca
19.30 h  Glazbeni petak: Božićni koncert ansambla za ranu glazbu Minstrel – Narodil se je

 

IZLOŽBE U GALERIJI VLADIMIR FILAKOVAC

21. listopada, ponedjeljak
19.00 h  Otvorenje izložbe Slikari  ramskog  kruga

28. listopada, ponedjeljak
19.00 h  Otvorenje izložbe Fotokluba Čakovec, predvorje Galerije

11. studenoga, ponedjeljak
19.00 h  Otvorenje izložbe Ibrahim Bedi

9. prosinca, ponedjeljak
19.00 h  Otvorenje izložbe Animalizam u hrvatskoj umjetnosti

DOGAĐANJA SUBOTOM U KULTURNOM CENTRU

26. listopada
9 – 13 h Sajam kreativnosti i radionički program
10.30 h  Kazališna predstava Tri hrčka, kazališta Scena paravan
11.15 h  Otvorenje izložbe 100 godina Hlapića dječjeg vrtića I. B. Mažuranić

9. studenoga
10 – 13 h Likovi od bundeve – što sve možemo napraviti i kako, besplatne kreativne radionice

16. studenoga
8 – 14 h Sajam militarije
19.00 h  Koncert:  Hrvoje Pintarić, rog, Tamara Jurkić Sviben, glasovir – plesna dvorana, II. kat kulturnog centra

23. studenoga
10 – 13 h Ekoradionice EkoFest(i)vala

30. studenoga
9 – 13 h  Dani ekokulture – Adventski sajam i prigodne radionice

7. prosinca
10 – 13 h Kreativne radionice u povodu blagdana Sv. Nikole i Sv. Lucije

14. prosinca
9 – 14 h Božićna subota u kulturnom centru – doček Djeda Mraza, kazališna predstava

 

 

Cijena ulaznica:

- za kazališne predstave               40,00 kn
djeca i umirovljenici                     20,00 kn

- za filmske projekcije                   20,00 kn
djeca i umirovljenici                     10,00 kn

Blagajna je otvorena 1 sat prije početka programa. Rezervirati ulaznice možete radnim danom od 9 do 16 sati na telefon 2050 050 uz njihovo preuzimanje 30 minuta prije otvaranja blagajne (18 – 18.30 h za kazališne predstave).

SVEUČILIŠTE PRIDRŽAVA PRAVO PROMJENE PROGRAMA.