Program male dvorane KC-a

Kulturni centar, Dubrava 51 a

VELJAČA 2012.

 

6. veljače / 19.00 h / mala dvorana

Koncert tradicionalne iranske glazbe; Seyed Mansour Daryabari, santur; Adel Tajik, tombak

7. veljače / 18.30 h / mala dvorana

Tribina utorkom: Najčešće bolesti i prevencija u zimskom i proljetnom periodu, predavač mr. pharm. Jasna Bazijanac – Brajdić /Herba proizvodi/

11. veljače / 8 – 14 h / predvorje male dvorane

Sajam militarije

10 – 13 h / predvorje Galerije Vladimir Filakovac

Fašničke radionice

14. veljače / 18.30 h / mala dvorana

Tribina utorkom: Dijabetis tip II. – prevencija, biljni i dijetetski pripravci, predavač mr. pharm. Jasna Bazijanac – Brajdić /Herba proizvodi/

18. veljače / 10 – 13 h / predvorje Galerije Vladimir Filakovac

Fašničke radionice

21. veljače / 18.30 h / mala dvorana

Tribina utorkom: Treća životna dob – menopauza – osteoporoza – biljni i dijetetski pripravci, predavač
mr. pharm. Jasna Bazijanac – Brajdić /Herba proizvodi/

22. veljače / 18.30h / mala dvorana

Likovna srijeda: Egipatski hramovi, predavač Ivana Krušec, prof. pov. umjetnosti

23. veljače / 18.30 h / mala dvorana

Filmski četvrtak: Avanture Tintina /Adventures of Tintin: Secret of the Unicorn/, animirana avantura, trajanje 107 minuta, režija S. Spielberg

28. veljače / 18.30 h / mala dvorana

Tribina utorkom: Disciplina doma i u razredu – psihološka dobrobit tehnika pozitivne discipline, predavačica Tanja Dejanović Šagadin, prof. psih.

29. veljače / 18.30 h / mala dvorana

Književna srijeda: Književno – filmska večer za djecu s književnicom, ilustratoricom i animatoricom Ivanom Guljašević Kuman, moderatorica Mihaela Majcen Marinić

 

 

OŽUJAK 2012.

 

1. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Filmski četvrtak: Ples malog pingvina 2 /Happy feet 2/, animirani, režija George Miller

3. ožujka / 10 – 13 h / predvorje male dvorane

Sajam kreativnosti

6. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Tribina utorkom: Depresivnost mladih – kako uočiti  znakove i pomoći, predavačica Jadranka Orehovec, prof. psih.

7. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Književna srijeda: Boris Veličan – U bespućima Aljaske, moderatorica Mihaela Majcen Marinić

8. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Filmski četvrtak: Sumrak saga: Praskozorje 1. dio, The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1, fantastika, 115′, uloge: K. Stewart, R. Pattinson, T. Lautner, D. Fanning, K. Lutz, M. Sheen, režija: Bill Condon

13. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Tribina utorkom: Kako su biljke odredjivale civilizacijski razvoj, predavačica Ivana Adžić, prof.

14. ožujka / 19.30 h / mala dvorana

Kazališna srijeda: Čarolija imitacije, izvodi Denis Ba

šić
glazbena pratnja Željko Puntijar

15. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Filmski četvrtak:  Mačak u čizmama /Puss in Boots/, animirani, sinkronizirani, 90′, glasovi: S. Medvešek, N, Badrić, M, Makovičić, B, Navojec, M, Borić, režija: Chris Miller

16. ožujka / 19.30 h / mala dvorana

Glazbeni petak: Večer šansona – Stjepan Križan

19. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Uljepšajmo Dubravu

19.00 h / predvorje male dvorane

Dani Frankofonije / JOURNEES DE LA FRANCOPHONIE 2012. – Foto izložba “Kongo očima Kongoanaca” / l’exposition de photo “Le Congo vu par les Congolais” (program 19. – 26. III.)

20. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Tribina utorkom: Šumarstvo u Republici Hrvatskoj: ekocid ili opravdano djelovanje?, predavač Luka Blažić, prof.

21. ožujka / 18.30 h / mala dvorana, predvorje

Dani Frankofonije / JOURNEES DE LA FRANCOPHONIE 2012.

22. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Filmski četvrtak: Alvin i vjeverice 3 /Alvin and the Chipmunks: Chip-Wrecked/, animirani, 87′, glasovi: J. Long, M. Gray Gubler, J. McCartney, A. Milano, Ch. Applegate, J. Lee, režija: Mike Mitchell

23. ožujka / 18.30 h / mala dvorana, predvorje

Dani Frankofonije / JOURNEES DE LA FRANCOPHONIE 2012.

26. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Uljepšajmo Dubravu

27. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Tribina utorkom: Kapucini u Dubravi, predavačica Dubravka Rovičanac, prof.

28. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Likovna srijeda: Goya, predavačica Ivana Krušec, prof. pov. umjetnosti

29. ožujka / 18.30 h / mala dvorana

Filmski četvrtak: Koko i duhovi, obiteljski, dječji, uloge: A. Parač, N. Mileta, K. Bonačić, F. Mayer, I. Maltarić, O. Grabarić režija: Daniel Kušan

31. ožujka / 10 – 13 h / predvorje male dvorane

Uskrsna subota

31. ožujka / 9 – 14 h / predvorje male dvorane

Sajam eko i etno proizvoda