Program studeni – prosinac 2017.

4. studenoga, subota
10.00 h, mala dvorana
Pčelarsko društvo Lipa – Zagreb, simpozij o pčelarstvu

19.00 h, plesna dvorana
Koncert: Maja Bakrač,
glasiovir, Val Bakrač, violina, Goran Bakrač, violina
_______________________________________________________________________________________

6. studenoga, ponedjeljak
19.00 h, Fotogalerija Dubrava
Izložba Marka Čolića, otvorenje
_______________________________________________________________________________________

8. studenoga, srijeda
18.00 h, mala dvorana
Tribina mladeži i branitelja: Prvi hrvatski predsjednik
_______________________________________________________________________________________

9. studenoga, četvrtak
9.30 h, mala dvorana
Izgradnja zajednice ritmom i zvukom, kreativne radionice _______________________________________________________________________________________

13. studenoga, ponedjeljak
18.00 h, predvorje male dvorane
Izložba Janice Šterc, otvorenje

19.00 h, Galerija Vladimir Filakovac
Izložba Ji Suk Baek,
otvorenje

19.00 h, mala dvorana
Ciklus tribina: Priče iz zelene Dubrave – Šišmiši
______________________________________________________________________________________

14. studenoga, utorak
18.00 h, mala dvorana
Ciklus tribina: Rukometni klub Dubrava
– tribina o sportu za mlade
_______________________________________________________________________________________

15. studenoga, srijeda
18.30 h, mala dvorana
Tribina: (Ne)zaboravljeni znanstveni umovi – Ruđer Bošković,
voditeljica Ljiljana Grabar
_______________________________________________________________________________________

16. studenoga, četvrtak
19.00 h, mala dvorana
KinoKVART – Ciklus dokumentarnog filma – TKO BI REKAO: FANTAZIJE UMREŽENOG SVIJETA, film Wernera Herzoga o postanku interenta
_______________________________________________________________________________________

22. studenoga, srijeda
19.30 h, mala dvorana
Srijedom u kazalište: GK Joza Ivakić Vinkovci – Tri treća tromjesječja,
režija: Frana Marija Vranković, glume: N. Ljuboja, M. Krajcar, M. Stjepanović
ulaznice u prodaji na dan igranja  predstave
_______________________________________________________________________________________

23. studenoga, četvrtak
9.00, predvroje male dvorane
Čovjek nikada nije veći nego kad klekne pred djetetom, kreativna radionica

18.00 h, mala dvorana
Dječji centar Radost, Dubrava – proslava obljetnice (za uzvanike)
_______________________________________________________________________________________

24. studenoga, petak
19.30 h, mala dvorana
Koncert: Josip Pavlović, vokal, Grigor Bartolec, gitara, vokal, Zdenko Kovačević, gitara, vokal, Vedran Perkov, usna harmonika, truba, Marko Vucelja, bubanj
ulaz slobodan
_______________________________________________________________________________________

25. studenoga, subota
od 16.00 h, Cerska 1
IX. NOĆ KAZALIŠTA
_______________________________________________________________________________________

27. studenoga, ponedjeljak
19.00 h, Fotogalerija Dubrava
Izložba Čedomila Grosa, otvorenje
_______________________________________________________________________________________

29. studenoga, srijeda
18.30 h, mala dvorana
Tribina: Uspješnici i gubitnici – Startup poduzeća

_______________________________________________________________________________________

30. studenoga, četvrtak
19.00 h, mala dvorana
KinoKVART: Ciklus dokumentarnog filma – Trst, Jugoslavija, Fićom po traperice,
režija Alessio Bozzer
_______________________________________________________________________________________

1. prosinca, petak
18.00 h, Cerska 1
Večer tradicijske kulture: Ličko prelo i lička svadba, KUD Dr. Ante Starčević, POU Dr. A. Starčevića – Gospić / ulaz slobodan
- program pod pokroviteljstvom VGČ Donja Dubrava
_______________________________________________________________________________________

2. prosinca, subota
od 10.00 h, mala dvorana
Pričam ti priču – ADVENT /
kazališna predstava, adventske radionice                          _______________________________________________________________________________________

4. prosinca, ponedjeljak
18.00 h, predvorje  male dvorane  
Izložba: ‘’U to vrijeme godišta, mir se svijetu navješća’’,
otvorenje izložbe jaslica i slika Hrvatskog udruženja kreativnih amatera

19.00 h, Galerija Vladimir Filakovac  
Izložba Dragutina Juraka,
otvorenje
_______________________________________________________________________________________

5. prosinca, utorak
18.00 h, mala dvorana
Tribina Udruge alkoapstinenata Dubrave
ulaz besplatan
_______________________________________________________________________________________

7. prosinca, četvrtak
9.30 h. mala dvorana
Izgradnja zajednice ritmom i zvukom
, kreativne radionice

19.00 h, mala dvorana
Književna tribina
, voditeljica Ljiljana Pasariček
_______________________________________________________________________________________

11. prosinca,ponedjeljak
19.00 h, mala dvorana
Priče iz zelene Dubrave: Plastične vrećice
_______________________________________________________________________________________

12. prosinca, utorak
od 17.00 h, mala dvorana
Djeca djeci, humanitarna akcija VGČ Gornja Dubrava
_______________________________________________________________________________________

13. prosinca, srijeda
18.30 h, mala dvorana
Tribina (Ne)zaboravljeni znanstveni umovi – Vladimir Devide,
voditeljica Ljiljana Grabar
_______________________________________________________________________________________

14. prosinca, četvrtak
10.00 h, mala dvorana 
Među šarenim koricama,
voditeljice Lidija Bajuk i Hana Lukas Midžić

19.00 h, mala dvorana
KinoKVART:
Ciklus dokumentarnog filma – Moj svijet je naopačke,
režija Petra Seliškar, Slovenija (priča o Ježeku – slovenskom Charliju Chaplinu)
_______________________________________________________________________________________

15. prosinca, petak
10.00 h, mala dvorana
Među šarenim koricama,
voditeljice Lidija Bajuk i Hana Lukas Midžić

19.00 h, predvorje male dvorane
Koncert: Tanja Ruždjak,
sopran, Danijel Gašparović, glasovir
_______________________________________________________________________________________

16. prosinca, subota
od 10.00 h, predvorje male dvorane
Pričaj mi priču – Božićna subota, Baštinarnica – Božić na svili

13.00 h, mala dvorana
Godišnja produkcija Škole crtanog filma Dubrava i filmskih radionica u 2017. godini
_______________________________________________________________________________________

21. prosinca, četvrtak
19.00 h, mala dvorana
Književna večer,
voditeljica Ljiljana Pasariček 
_______________________________________________________________________________________

DJEČJE KAZALIŠTE DUBRAVA
redovite predstave subotom za građanstvo
18.00 sati, Cerska 1

4. 11. 2017. – Poljubit ću je uskoro možda

11. 11. 2017. – Zmaj u ormaru

18. 11. 2017. – Tajna predmeta u čizmi

25. 11. 2017. – NOĆ KAZALIŠTA (od 16.00 sati)

2. 12. 2017. – Vjetropola

9. 12. 2017. – Crvenkapica – opera za djecu

16. 12. 2017.  – Mali princ
____________________________________________________________________________________

Cijena ulaznica:
Ulaznice za kazališne predstave u maloj dvorani Kulturnog centra: 30,00 kn
Blagajna je otvorena 1 sat prije početka programa.
Ulaznice možete rezervirati radnim danom od 9.00 do 19.00 sati na telefon 20 50 050 uz njihovo preuzimanje 30 minuta prije otvaranja blagajne (18.00 – 18.30 h za kazališne predstave).

SVEUČILIŠTE PRIDRŽAVA PRAVO PROMJENE PROGRAMA.

Informacije i obavijesti:
NARODNO SVEUČILIŠTE DUBRAVA
Cerska 1, 10040 Zagreb
Tel. 20 50 030; faks 2910 487
KULTURNI CENTAR
Dubrava 51 a, 10040 Zagreb
Tel. 20 50 030
E-pošta: ns-dubrava@ns-dubrava.hr
Internetska adresa: www.ns-dubrava.hr