školska godina 2015/2016 – zimski semestar

Raspored po učionicama (skupinama) za zaposlene profesorice: Korneliju Drokan, Gordanu Kosanović, Mirjanu Podvorac i Danku Ljubešić Žarko

(Raspored održavanja tečajnih skupina španjolskog, francuskog, ukrajinskog i ruskog jezika izradit ćemo, nakon završetka upisa, u dogovoru s upisanim polaznicima i angažiranim vanjskim suradnicima)

Učionica 1 

 

Mirjana Podvorac, prof., ukupna tjedna satnica 23 nastavna sata
ponedjeljak EOB1m: 18,30 – 20,00 → EOB2m: 20,15 – 21,45
utorak EOB1m: 18,30 – 20,00 → EOB2m: 20,15 – 21,45
srijeda ETŽDmB1 → EĐmA1: 18,30 – 19,50
četvrtak EOB1m: 18,30 – 20,00 → EOB2m: 20,15 – 21,45
petak ETŽDmA2+: 9,30 – 10,30 → EĐmA1: 18,30 – 19,25 → EMmA1+:19,30 – 21,00
subota

.
Skupine/raspored:

EĐmA1 srijeda: 18,30 – 19,50 i petak: 18,30 – 19,25 (pripremni stupanj)

EMmA1+ petak: 19,30 – 21,00 (jaki pripremni stupanj)

EMmA1 (1×2) srijeda: 20,00 – 21,30 (pripremni stupanj)

EOB1m (3×2)             ponedjeljak/utorak/četvrtak: 18,30 – 20,00 (prijelazni stupanj)

EOB2m (3×2)             ponedjeljak/utorak/četvrtak: 20,15 – 21,45 (samostalni stupanj)

ETŽDmA2+ (1×2)      petak: 9,00 – 10,00 (jaki temeljni stupanj)

ETŽDmB1 (1×2)        srijeda: 16,30 – 18,00 (samostalni stupanj)

 

 

Učionica 2 

 

Gordana Kosanović, prof., ukupna tjedna satnica 22 nastavna sata
ponedjeljak EĐg1/2: 18,30 – 19,50 → EMB1g: 20,00 – 21,30
utorak EOA1g: 18,30 – 20,00 → EOA2g: 20,15 – 21,45
srijeda EĐg1/2: 18,30 – 19,25 → TMA1g: 19,45 – 21,15
četvrtak EOA1g: 18,30 – 20,00 → EOA2g: 20,15 – 21,45
petak EOA1g: 18,30 – 20,00 → EOA2g: 20,15 – 21,45
subota EMgB1+: 9,30 – 12,00

.

Skupine/raspored:

EĐg1/2 ponedjeljak: 18,30 – 19,50 i srijeda: 18,30 – 19,25 (pripremni stupanj)

TMA1g (1×2) srijeda: 19,45 – 21,15 (pripremni stupanj)

EMB1g (1×2)             ponedjeljak: 20,00 – 21,30 (prijelazni stupanj)

EMgB1+ (1×3)           subota: 9,30 – 12,00 (jaki prijelazni stupanj)

EOA1g (3×2)              utorak/četvrtak/petak: 18,30 – 20,00 (pripremni stupanj)

EOA2g (3×2)              utorak/četvrtak/petak: 20,15 – 21,45 (temeljni stupanj)

 

 

Učionica 3 

 

Danka Ljubešić Žarko, prof., ukupna tjedna satnica 22 nastavna sata
ponedjeljak EĐA1d: 17,30 – 18,45 → NJOA2d: 19,00 – 20,30
utorak EMdA2+ At/Bt: 17,00 – 18,30 → NJOA2d: 19,00 – 20,30
srijeda NJMA2d: 19,45 – 21,15
četvrtak EĐA1d: 17,30 – 18,30 → NJOA2d: 19,00 – 20,30
petak EMdA2+ At/Bt: 8,30 – 10,00 → ETŽDdA2: 10,15 – 11,45 → NJTŽDdA2: 12,00 – 13,30
subota NJMdB1+: 9,30 – 12,00

.
Skupine/raspored:

EĐA1d ponedjeljak: 17,30 – 18,45 i četvrtak: 17,30 – 18,30  (pripremni stupanj)

EMdA2+ At/Bt (1×2)             utorak: 17,00 – 18,30 ili petak: 8,30 – 9,00 (jaki temeljni)

NJMA2d (1×2)                      srijeda: 19,45 – 21,15 (temeljni stupanj)

NJOA2d (3×2)                       ponedjeljak/utorak/četvrtak: 19,00 – 20,30 (temeljni stupanj)

ETŽDdA2 (1×2)                     petak: 10,15 – 11,45 (temeljni stupanj)

NJTŽDdA2 (1×2)                  petak: 12,00 – 13,30 (temeljni stupanj)

NJMdB1+ (1×3)                    subota: 9,30 – 12,00 (jaki prijelazni stupanj)

 

 

Učionica 5 

 

Kornelija Drokan, prof., ukupna tjedna satnica 23 nastavna sata
ponedjeljak NJĐA1: 18,30 – 20,00 → NJMB2: 20,15 – 21,45
utorak NJĐA1+: 18,30 – 20,00 → NJMB1: 20,15 – 21,45
srijeda NJĐA1: 18,30 – 19,15 → NJĐA2: 19,30 – 21,00
četvrtak NJĐA1+: 18,30 – 19,15 → NJMA2+: 19,30 – 21,00
petak NJOvA1: 17,15 – 19,30 → NJMA1: 19,45 – 21,15
subota NJOvA1: 8,30 – 12,00

.
Skupine/raspored:

NJĐA1 ponedjeljak: 18,30 – 20,00 i srijeda: 18,30 – 19,15 (pripremni stupanj)

NJĐA1+ utorak: 18,30 – 20,00 i četvrtak: 18,30 – 19,15 (jaki pripremni stupanj)

NJMA1 (1×2)            petak: 19,45 – 21,15 (pripremni stupanj)

NJĐA2 (1×2) srijeda: 19,30 – 21,00 (temeljni stupanj)

NJMA2+ (1×2)          četvrtak: 19,30 – 21,00 (jaki temeljni stupanj)

NJMB1 (1×2)            utorak: 20,15 – 21,45 (prijelazni stupanj)

NJMB1+ (1×2)          ponedjeljak: 20,15 – 21,45 (jaki prijelazni stupanj)

NJOvA1 (1×3+1×4)   petak: 17,15 – 19,30 i subota: 8,30 – 12,00 (pripremni stupanj)