Travanj u Narodnom sveučilištu Dubrava

1. 4. ponedjeljak
9.00 – 18.00 – mala dvorana
Škola u kinu
Filmske projekcije i tribine za osnovne škole i vrtiće

2. 4. utorak
10.00 – 17.00 – mala dvorana
Škola u kinu
Projekcija filma Mališan, redatelja Charlie Chaplina

18.00 – mala dvorana
Tribina
Korizmom do Uskrsa
Voditeljica: Lucija Franić Novak
Ulaz slobodan

3. 4. srijeda
10.00 – 17.00 – mala dvorana
Škola u kinu
Filmske projekcije i tribine za osnovne škole i vrtiće

OTKAZANO:
19.00 – mala dvorana

Tribina
Graditeljske znamenitosti - dvorci Oršić i Stari grad Zrinskih
Voditeljica: Ljiljana Grabar
Ulaz slobodan

4. 4. četvrtak
19.00 – mala dvorana
Kinokvart
Vukovar Film Festival: Utøya, 22. srpnja / Utøya 22. juli / U – July 22
Zemlja: Norveška, redatelj: Erik Poppe, godina: 2018., trajanje: 90’, glume: Andrea Berntzen, Aleksander Holmen, Brede Fristad
Ulaz slobodan

6. 4. subota
19.00 – plesna dvorana
Koncert
Trio Osor – Ana Batinica, Zita Varga, Zarija Alajbeg Galuf
Ulaz slobodan

8. 4. ponedjeljak
18.00 – Galerija Kontrast
Izložba Čedomira Antolića, otvorenje

19.00 – Galerija Vladimir Filakovac
USKRSNA IZLOŽBA: Zlatica Kovačićek Poljan i Josip Poljan, otvorenje

9. 4. utorak
19.00 – mala dvorana
Tribina
Glazbeni podsjetnik: Joseph Haydn
Voditeljica: Domenika Salamunić
Ulaz slobodan

10. 4. srijeda
19.30 – mala dvorana
Srijedom u kazalište
Kazalište Virovitica: Audijencija
Redatelj: Dražen Ferenčina
Igraju: Goran Koši, Draško Zidar
Ulaznice u prodaji

11. 4. četvrtak
19.00 – mala dvorana
Kinokvart
Vukovar Film Festival: Obiteljske veze / Manbiki Kazoku / Shoplifters
Zemlja: Japan, redatelj: Hirokazu Koreeda, godina: 2018., trajanje: 121’, glume:  Franky Lily, Matsuoka Mayu, Jyo Kairi, Ando Sakura
Ulaz slobodan

12. 4. petak
19.00 – predvorje
Glazbeno-poetska večer: VI. Slavonija u krilu Zagreba
Voditeljica: Lidija Puđak

13. 4. subota
10.00 – 12.00 – predvorje
USUSRET USKRSU
Kreativne radionice:
- oslikavanje pisanica voskom
- pletenje maslinovih grančica
- izrada međimurskih crnih pisanica
Program je besplatan
Prijave: alma.vragovic@ns-dubrava.hr

15. 4. ponedjeljak
10.00 – mala dvorana i predvorje
Predstava Dječjeg kazališta Dubrava Povuci-potegni i prigodne uskrsne radionice
Ulaznice u prodaji

19.00 – Fotogalerija Dubrava
Izložba Vinka Šebreka, otvorenje

16. 4. utorak
10.00 – mala dvorana i predvorje
Predstava Dječjeg kazališta Dubrava Povuci-potegni i prigodne uskrsne radionice
Ulaznice u prodaji

17. 4. srijeda
19.00 – predvorje
Završna konferencija projekta
KAZALIŠTE ZA MENE – PARTICIPATIVNA KULTURA PREDGRAĐA
Voditeljica: Sandra Banić Naumovski

23. 4. utorak
PROLJETNA KREATIVKA
10.00 – 14.00 – učionica crtanog filma
II. međunarodna radionica animacije
Voditelji: Honza Přihoda, Leoš Matějček, Vjekoslav Živković i Denis Valentić

10.00 – 13.00 – predvorje
Oprostite, ja se odmaram
Kreativne radionice za djecu
- mala stolarska radionica
- likovna radionica

24. 4. srijeda
PROLJETNA KREATIVKA
10.00 – 14.00 – učionica crtanog filma
II. međunarodna radionica animacije
Voditelji: Honza Přihoda, Leoš Matějček, Vjekoslav Živković i Denis Valentić

10.00 – 13.00 – predvorje
Oprostite, ja se odmaram
Kreativne radionice za djecu
- mala stolarska radionica
- likovna radionica

25. 4. četvrtak
PROLJETNA KREATIVKA
10.00 – 14.00 – učionica crtanog filma
II. međunarodna radionica animacije
Voditelji: Honza Přihoda, Leoš Matějček, Vjekoslav Živković i Denis Valentić

10.00 – 13.00 – predvorje
Oprostite, ja se odmaram
Kreativne radionice za djecu
- mala stolarska radionica
- likovna radionica

26. 4. petak
PROLJETNA KREATIVKA
10.00 – 14.00 – učionica crtanog filma
II. međunarodna radionica animacije
Voditelji: Honza Přihoda, Leoš Matějček, Vjekoslav Živković i Denis Valentić

10.00 – 13.00 – predvorje
Oprostite, ja se odmaram
kreativne radionice za djecu
- mala stolarska radionica
- likovna radionica

27. 4. subota
PROLJETNA KREATIVKA
10.00 – 13.00 – predvorje
Oprostite, ja se odmaram
kreativne radionice za djecu
- likovna radionica

17.00 – mala dvorana
Projekcija radioničkih filmova II. međunarodne radionice animacije

28. 4. nedjelja
20.00 – župna crkva Pohoda Blažene Djevice Marije, Čučerje
Uskrsni koncert
Nina Kobler, sopran
Krešimir Marmilić, violina
Milan Hibšer, orgulje

29. 4. ponedjeljak
18.00 – Galerija Kontrast
Izložba Andree Belić, otvorenje

 

DJEČJE KAZALIŠTE DUBRAVA

subota, 6. 4. 2019. u 18.00 sati
Maja Marjančić i Sandra Banić Naumovski
Li, li, linija
neverbalna predstava / 4+
trajanje / 40 minuta
ulaznica / 30 kn
subota, 13. 4. 2019. u 18.00 sati
Antoine de Saint-Exupéry
Mali princ
igrana predstava / 6+
trajanje / 50 minuta
ulaznica / 30 kn