Travanj u Narodnom sveučilištu Dubrava

Program:

6. 4. petak

10.00 – 14.00 – učionica crtanog filma Međunarodna radionica animacije

18.00 – predvorje male dvorane
Slavonija u krilu Zagreba, glazbeno-poetska manifestacija, Udruga Književnog likovnog društva Rešetar

7. 4. subota

9.30 – 13.00 – učionica crtanog filma Međunarodna radionica animacije

10.30 – mala dvorana
Kino KVART – filmovi za najmlađe: PAT & MAT NA FILMU (A je to), animirani film, ulaz slobodan

18.00 – mala dvorana
Projekcija radioničkih radova međunarodne radionice animacije

8. 4. nedjelja

18.00 – mala dvorana
Tribina o zdravstvu

19.30 – župna crkva Pohoda Blažene Djevice Marije, Čučerje
Uskrsni concert – Dario Teskera, truba / Mario Perestegi, orgulje

9. 4. ponedjeljak

18.00 – predvorje male dvorane
Izložba Dubrava – novo gradsko središte izložba studenata arhitekture, pod pokriviteljstvom Gradske skupštine Grada zagreba

19.00 – Galerija Vladimir Filakovac
Izložba Zdenka Pozaić

10. 4. utorak

18.00 – mala dvorana
Obilježavanje godišnjice rođenja Vesne Parun u organizaciji VGČ Gornja Dubrava

12. 4. četvrtak

10.00 – predvorje male dvorane
Čovjek nikada nije veći nego kad klekne pred djetetom, program za štićenike Centra za autizam Dubrava

19.00 – mala dvorana
KinoKVART – Ciklus biografskog filma:
150 miligrama
(150 Milligrams (La fille de brest)), redatelj Emmanuelle Bercot, uloge: S. B. Knudsen, B. Magimel, Ch. Laemmel, ulaz slobodan

14. 4. subota

19.00 – predvorje male dvorane

Koncert na dar – 60 godina
Narodnog sveučilišta Dubrava
: MARKO ŠKUGOR / tenor
maestro Jurica Karuza / glasovir
ulaz slobodan

16. 4. ponedjeljak

19.00 – Fotogalerija
Izložba Ksenija Španec

19.30 – mala dvorana
Priče iz zelene Dubrave: Zelena crkva, voditeljica Dubravka Rovičanac

18. 4. srijeda

10.00 – predvorje male dvorane
Školsko zvono, radionice za djecu

18.30 – mala dvorana
Tribina srijedom: (Ne)zaboravljeni znanstveni umovi – Nikola Kopernik, voditeljica Ljiljana Grabar

19. 4. četvrtak

9.00 – 17.00 – mala dvorana
Škola u kinu, razgovori o filmu i projekcije

19.00 – mala dvorana
KinoKVART – biografski filmovi: JACQUES COUSTEAU ODISEJ, redatelj Jerome Salle, uloge L. Wilson, A. Tautou, P. Niney, ulaz slobodan

21. 4. subota

10.30 – mala dvorana
Kino KVART – filmovi za najmlađe: CRVENA KORNJAČA animirani, redatelj Michael Dudok de Wit, sinkronizirano, ulaz slobodan

19.00 – plesna dvorana KC
Matina Klarić, sopran, Nera Gojanović, mezzosopran, Gordana Pavić, glasovir

25. 4. srijeda

18.00 – predvorje male dvorane
Izložba OŠ Marije Jurić Zagorke: Hrvatska u Zagorju, prezentacija EU projekta škole

26. 4. četvrtak

19.00 – mala dvorana
KinoKVART – u povodu Svjetskog dana plesa: PLESAČICA (The dancer), biografski, redatelj Stéphanie Di Giust, uloge: Soko, G. Uliel, M. Thierry, L. R. Depp, ulaz slobodan

28. 4. subota

10.30 – mala dvorana
Kino KVART – filmovi za najmlađe: MALI PRINC (The Little prince), animirani, redatelj Mark Osborn, ulaz slobodan

30. 4. ponedjeljak

19.00 – predvorje male dvorane
Izložba Krunoslav Žerjavić, Mansarda