Uljepšajmo Dubravu – arhiva

3. florističko natjecanje ULJEPŠAJMO DUBRAVU 2008.

Kategorije:
1. najbalkon, 2. najvrt, 3. najprozor, 4. najtravnjak i 5. njegovanje tradicijskih vrsta cvijeća i zelenila.

 

Proglašenje pobjednika bilo je u subotu, 14. lipnja 2008. u 12 h u Kulturnom centru, Dubrava 51 a. Izložba fotografija bila je u predvorju Kulturnog centra od 14. lipnja do sredine rujna 2008.

 

SUDIONICI I NAGRAĐENI U 2008. GODINI

 

 

Nagrada u kategoriji naj-balkon: ANA ROŽIĆ
Nagrada u kategoriji naj-travnjak: DARIA ČULO

Nagrade u kategoriji naj-vrt:
1. nagrada u kategoriji naj-vrt: ŽELJKO NEMČIĆ
2. nagrada u kategoriji naj-vrt: VIŠNJA RATKOVIĆ-VUKELIĆ
3. nagrada u kategoriji naj-vrt: PERŠUN ANKICA
4. nagrada u kategoriji naj-vrt: DARIA ČULO
5. nagrada u kategoriji naj-vrt: BOŽIDAR BELC
5. nagrada u kategoriji naj-vrt: ANA KARDUM
6. nagrada u kategoriji naj-vrt: ZORICA HORVATIĆ

Posebne nagrade:
Posebna nagrada za njegovanje tradicijskih vrsta cvijeća i zelenila: MARIJANA I EMA BANJAVČIĆ
Posebna nagrada za pedagoško-edukativne aktivnosti iz njegovanja tradicijskih vrsta cvijeća i zelenila: DV PČELICA

U kategorijama naj-prozor i njegovanje tradicijskih vrsta cvijeća i zelenila zbog malog broja prijavljenih nisu dodijeljene nagrade.

Zahvale za sudjelovanje:
Kategorija naj-balkon: Danijela Levak

Kategorije naj-balkon i naj-vrt: Franjo Turčić

Kategorije naj-balkon, naj-vrt i naj-travnjak: Blagus Franjica

Kategorija naj-vrt: Ana Vrđuka, Stanislav Klemsa, Mirjana Levak, Anica Vratarić, Dubravka Maček, Paula Beg

Kategorija naj-travnjak: Marija Virovec, Marija Nemčić, Slavica Dumančić

Kategorije naj-travnjak i naj-vrt: Branko Jantol

Kategorija njegovanje tradicijskih vrsta cvijeća i zelenila: Božidar Sunek, Dragica Sunek

Nagrade su osigurali HORTIKULTURA d.o.o. i Poljoprivredna škola u Zagrebu.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

2. florističko natjecanje ULJEPŠAJMO DUBRAVU 2007.

 

 

 

NAGRADE:

 

NAJVRT:
1. MJESTO – Kučiš Gordana
2. MJESTO – Čulo Daria
3. MJESTO – Stipić Branka

NAJBALKON:
1. MJESTO – Majnarić Ružica
2. MJESTO – Perinić Gordana
3. MJESTO – Šoštarko Lidija

SUDIONICI:

Gornja Dubrava

NAJ VRT:
Ćosić Nada
Dajic Marta
Perinić Gordana
Rudnički Ružica
Šoštarko Lidija

NAJBALKON:
Blažević Marijan
Majcanić Ružica
Perinić Gordana
Šoštarko Lidija

NAJPROZOR:
Miles Emina

NJEGOVANJE TRADICIJSKIH VRSTA CVIJEĆA I ZELENILA:
Čulo Daria
Puntartić Josip

Donja Dubrava

NAJVRT:
Kučiš Gordana
Stipić Branka
Škrlec Mario
Tomkić Anabela
Turčić Franjo

NAJBALKON:
Turčić Franjo

NAJPROZOR:
Turčić Franjo
Vrankić Ivana

NJEGOVANJE TRADICIJSKIH VRSTA CVIJEĆA I ZELENILA:
Polenac Božica

 


1. florističko natjecanje ULJEPŠAJMO DUBRAVU 2006. (u izradi)

 


Projekt Uljepšajmo Dubravu organiziran je u suradnji s POLJOPRIVREDNOM ŠKOLOM U ZAGREBU.